Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest dla mnie to nagłe uwielbienie dla Szumowskiego na wykopie, gość generalnie:
- #!$%@?ł 3 tygodnie na przygotowanie kraju na epidemię,
- wcześniej oszukał kilkukrotnie zawody medyczne
a teraz wychodzi na mównicę niewyspany i mówi co mu każą powiedzieć eksperci z zespołu a czego prezes Kaczyński nie zabronił mówić w obawie przed spadkiem poparcia. Wykopkom miękną serca jaki to on przepracowany i niewyspany - dokładnie tak przepracowany i przemęczony jak #!$%@? przeciętny polski lekarz.

#koronawirus #pis
  • 163
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: w przeciwieństwie do Ciebie pracuje w służbie zdrowia podobnie jak cała moja rodzina, najbliżsi i znajomi. Widzę jak PiS-owskie reformy i propaganda dobrobytu działają i to jest obrzydliwe jak traktujecie ludzi i jak nimi manipulujecie.

Propagandowy czar pryska przy pierwszym lepszym kontakcie szarego Polaka z leczeniem na NFZ. Zwykłego chorego Polaka nie obchodzą twoje propagandowe tabelki z planowanymi wynagrodzeniami.

PiS miał wiekopomną szanse coś zmienić na dobre w wielu dziedzinach życia w tym kraju ale wolał tuczyć gawiedź i rzucać im na przeżarcie 500 złotych, które wydawali w sklepach należących do zachodnich sąsiadów. Teraz szansa się bezpowrotnie skończyła i należy się
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia:

w przeciwieństwie do Ciebie pracuje w służbie zdrowia podobnie jak cała moja rodzina, najbliżsi i znajomi.


Faktycznie, ja nie pracuję w SZ. Tak jak wspominałem, mój brat jest rezydentem i wiem jak to wygląda. Z ciekawości: czym ty się zajmujesz? Bo naprawdę, wykładasz się z wiedzą na podstawowych rzeczach jeśli chodzi o te tematy wyżej. Dlaczego piszesz do mnie w formie "wy"? Ja nie jestem żadne
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: chciałbym być niewyspany za tyle co on zarabia a nie jak połowa społeczeństwa niewyspana na minimalnej krajowej w robocie gdzie jak weźmiesz l4 to równie dobrze możesz się zwolnić
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: W końcu głos rozsądku, ten rząd od początku #!$%@?ł służbę zdrowia w każdym wymiarze za co powinni wylądować na politycznym śmietniku. Mam nadzieję, że do maja ludzie przejrzą na oczy i Maliniak spadnie z rowerka za wspieranie tej tfu propagandy.
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia Ja natomiast mam turbo beke z takich jak ty, którym opozycja nawkladala do głowy, że rząd pokpil sprawę i zmarnowali czas, a ty chodzisz i powtarzasz te papke xd. Gdyby u władzy była przeciwna strona to na nich też by tak #!$%@? i wtedy to ty byś pisał to co js teraz napisałem tobie.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykopowaswinia Ja myślę że wiele osób ocenia tylko jego działania związane z obecną sytuacją i zagrożeniem koronawirusem. Chyba można powiedzieć dobre słowo o człowieku który wcześniej popełnia błędy i pochwalić go za obecne działania?
  • Odpowiedz