Wpis z mikrobloga

Śmieszne jest dla mnie to nagłe uwielbienie dla Szumowskiego na wykopie, gość generalnie:
- #!$%@?ł 3 tygodnie na przygotowanie kraju na epidemię,
- wcześniej oszukał kilkukrotnie zawody medyczne
a teraz wychodzi na mównicę niewyspany i mówi co mu każą powiedzieć eksperci z zespołu a czego prezes Kaczyński nie zabronił mówić w obawie przed spadkiem poparcia. Wykopkom miękną serca jaki to on przepracowany i niewyspany - dokładnie tak przepracowany i przemęczony jak #!$%@? przeciętny polski lekarz.

#koronawirus #pis
  • 163
  • Odpowiedz
Odnieś się zatem do argumentów. Np. doczytałeś już czego dotyczy rzekome niewywiązywanie się ministerstwa z umowy z rezydentami? Podobnie jak @Deska_o0 już wiecie, że nie było żadnych nieprawidłowości w wypłacaniu wynagrodzeń, a spór dotyczył roku bazowego, od którego liczy się wzrost nakładów?

brawo, w końcu przyznałeś że zostali oszukani, szkoda że dopiero po takim czasie, nie pochlebiaj sobie niczego nowego od ciebie się nie dowiedziałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie sposób jednak udawać, że w sprawie aktualnej sytuacji w służbie zdrowia, nic nie robili.

fakt biją rekordy wręcz. nigdy nie było tak długich kolejek i tak wielu zamkniętych
  • Odpowiedz
brawo, w końcu przyznałeś że zostali oszukani


oszukała i skrzywdziła to cię polonistka, dając awans do szóstej klasy, z takim poziomem umiejętności czytania ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

fakt biją rekordy wręcz. nigdy nie było tak długich kolejek i tak
  • Odpowiedz
ośmiorniczki, nie zapominaj o ośmiorniczkach, przecież pis rządzi od wczoraj i wszystko to wina Tuska xD


PiS rządzi od 2015r. Wykształcenie jednego rocznika lekarzy, trwa 6lat + staż + rezydentura, jeśli chcesz mieć specjalistę. W międzyczasie wdrożono reformy pozwalające na:

- zwiększenie ilości studentów na kierunku lekarskim
- zwiększono ilość miejsc na specjalizacjach
Planetaodebete2 - > ośmiorniczki, nie zapominaj o ośmiorniczkach, przecież pis rządzi...

źródło: comment_1583931740FHphrr8XysBSEPY3AInKan.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Fajne tabelki. Nie wiedziałem, że mamy lipiec 2020 albo nawet 2021 roku!
Teraz policz sobie o jaki procent wzrosły od końca 2015 do chwili obecnej, ale z uwzględnieniem inflacji. No i porównaj sobie z procentowym wzrostem pensji minimalnej.
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: a moze po prostu czesc wykopkow porownuje reakcje polskiego rzadu z rzadami dookola w tym krajow zachodnich i widzi ze jednak jest szybsza i bardziej radykalna. Koronawirusoww suby na Reddicie zachwycaja sie takimi reakcjami jak polskiego rzadu. Zawsze moze byc lepiej oczywiscie, ale wiesz, ciekawe czasy, Niemcy wsciekli na grubo ponad 1000 przypadkow chca zamkniecia szkol i powoluja sie na Polske i Czechy jako przyklady szybszej i lepszej reakcji.
  • Odpowiedz
nie odniosłeś się ani razu do ani jednego merytorycznego argumentu


@Planeta_odebete2: na przedstawione problemy powtarzasz przygotowaną propagandę, a resztę pomijasz xD
a no i "za peło" w co drugiej odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fajne tabelki. Nie wiedziałem, że mamy lipiec 2020 albo nawet 2021 roku!

Teraz policz sobie o jaki procent wzrosły od końca 2015 do chwili obecnej, ale z uwzględnieniem inflacji. No i porównaj sobie z procentowym wzrostem pensji minimalnej.


Przepraszam. Tabelki wstawiłem z myślą o osobach umiejących czytać ze zrozumieniem. Nie chciałem cię w żaden sposób stygmatyzować.

W skrócie: sytuacja stażystów była przez lata (dekady właściwie), skrajnie zła. W ostatnim czasie się poprawiła,
  • Odpowiedz
na przedstawione problemy powtarzasz przygotowaną propagandę, a resztę pomijasz xD


Przynajmniej wiem, co nieco o tematach, na które podejmuję się dyskusji. Ty mylisz podstawowe pojęcia, brak ci, nazwijmy to górnolotnie - "siatki terminologicznej". Zwyczajnie widać, że temat znasz z wypok pl.

Znowu stawiasz pozamerytoryczne zarzuty: które z przedstawionych przeze mnie faktów są nieprawdziwe?

@Deska_o0:
  • Odpowiedz
@Planeta_odebete2: Naprawdę nie widzisz, że te tabelki równie dobrze mogłyby zostać użyte przez krytyka Pisu do pokazania jak bardzo rząd ma w nosie służbę zdrowia? Chyba kolejki do okulisty na NFZ są naprawdę długie.
Już same nominalne kwoty wyglądają naprawdę nędznie. A teraz pomniejsz je sobie o skumulowaną stopę inflacji i pochwal się wynikami. Do tego oblicz o ile % wzrosła minimalna płaca w danym okresie to wyjdzie ci, że
  • Odpowiedz
@wykopowaswinia: tak ci się wydaje, że wykopki go chwalą. Łykają to tylko pelikany, a polityczne trolle dwoją się i troją produkując posty pochwalające ministra. Jak można chwalić kogoś, kto zawierzył podległą sobie strukturę matce boskiej. xD
  • Odpowiedz
które z przedstawionych przeze mnie faktów są nieprawdziwe?


@Planeta_odebete2: trzymając się tylko tego pierwszego postu w którym mnie zawołałeś, naliczyłem ich 8

Rezydenci pierwszy raz od x lat dostali podwyżki, bo za poprzedników nie drgnęły one nawet o złotówkę

co roku im obniżano pensje i musieli
  • Odpowiedz
co roku im obniżano pensje i musieli dopłacać xD


Nie. Ani nie obniżali, ani nie podwyższali. Widać to doskonale w tabelce. Możesz zweryfikować w innych źródłach.

nikt ci nie uwierzył w ckliwą historyjkę o bracie, równie prawdopodobną jak kolega gej u narodowców


Nawet
  • Odpowiedz