Wpis z mikrobloga

Teraz hit związany z #koronawirus. Polska jutuberka, nauczycielka w szpitalu na oddziale onkologicznym, po spędzeniu urlopu w północnych Włoszech wróciła sobie do pracy, najprawdopodobniej nie informując nikogo, że tam w ogóle była.

Na pytanie, czy poddała się badaniom i dlaczego nie była objęta on i jej chłopak kwarantanną odburknęła: "Przełożeni dopuścili mnie do pracy. Kończę temat." Oczywiście komentarze pousuwane.

Super odpowiedzialność, godna nauczycielki dla której dobro dzieci powinno być najważniejsze.

Ta pani tydzień temu wróciła z rejonu w którym obecnie odnotowano prawie 40 przypadków zakażenia koronawirusem.

#polskiyoutube
Grzesio87 - Teraz hit związany z #koronawirus. Polska jutuberka, nauczycielka w szpit...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xoxo_kk94: kurcze ja jestem przerażony ile jest jescze osób, które się nie przyznają, nie poddają się hospitalizacji lub lub nawet uciekają z kwarantanny. Właśnie mi koleżanka powiedziała że w jednej z gazet była wypowiedź jednego gościa objętego kwarantanna, który twierdził że ma to gdzieś, dobrze się czuje chce stąd iść bo mu się nudzi.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Grzesio87: z tego co kojarzę, jak się nie ma objawów, to nie zalecali kwarantanny. Obecnie może to się zmieniło, ale jeszcze tydzień temu trzeba było spełnić dwa kryteria: mieć kontakt z zarazą + objawy.
  • Odpowiedz