Wpis z mikrobloga

to są dane z izb i zawierają też emerytów (niepracujących) i nieczynnych zawodowo lekarzy. Jak już zainteresowałeś się statystykami to sprawdź ile wynosi średnia pensja specjalisty według badania oil (chyba na śląskiej stronie opublikowali). Wtedy możemy wrócić do dyskusji.


@su1ik: https://nil.org.pl/uploaded_files/1583227918_zestawienie-nr-01.pdf
Wszystkich jest 194 tysięcy. Czynnie wykonujących zawód jest 178. Twoja umiejętność czytania jest dosłownie żałosna.
  • Odpowiedz
  • 0
@XpedobearX pracowałam po 65h tygodniowo. Normalnie umowa o pracę i umowa zlecenie.
Koleżanka też tak ciągnęła w weekendy 30h w McDonalds na 3/4 etatu, a w tygodniu po uczelni Call Center
  • Odpowiedz
  • 0
@Planeta_odebete2 przecież świńska grypa też była groźna. Pamiętam jak w Łodzi zamknęli ale szpital z oddziałem zakaznym A mama tam akurat była na badaniach i oddawalismh jej rzeczy przez okno. Dobrze że to był parter
  • Odpowiedz
@Antorus a widzisz. Dlatego właśnie mówię że w ostatnich 20 latach chyba żaden inny minister nie miał aż takiej próby. Rząd z resztą też i mam tu na myśli również opozycję. Bo to nie czas na ugrywanie i szczypanie drygich


@czuczer: ja bym jeszcze Smoleńsk do tego dodał, imo największa próba dla całego systemu władzy. Był taką sytuacją, bo czegoś takiego to w snach nie przewidywano.
  • Odpowiedz
Twoja umiejętność czytania jest dosłownie żałosna.


@Fan_Morawieckiego: i ty debilu to napisałeś wklejając link z sumacyjna liczba lekarzy i dentystów XDDD to jest dopiero żałosne, ale niczego więcej nie oczekuję od pisuara XD
  • Odpowiedz
i ty debilu to napisałeś wklejając link z sumacyjna liczba lekarzy i dentystów XDDD to jest dopiero żałosne, ale niczego więcej nie oczekuję od pisuara XD


@su1ik: lekarzy i lekarzy dentystów. W Polsce nie ma czegoś takiego jak dentysta, jest lekarz dentysta.
  • Odpowiedz