Wpis z mikrobloga

  • 14
@czuczer ostatni kryzys z którym musiano się zmierzyć to chyba fala przestępczości zorganizowanej w latach 90, której przeciwstawiała się skrajnie niedoposażona i nędznie opłacana policja. Policja jako nowa formacja w dopiero tworzącym się ustroju. Pensje mieli tak złe, że 15% policjantów miało prawo ubiegać się o zasiłki dla najuboższych. A stawali naprzeciw rozrośniętej i świetnie zorganizowanej mafii obracającej milionami, wożącej się najnowszymi zachodnimi autami i uzbrojonej w karabiny automatyczne.

Nie trzeba
  • Odpowiedz
  • 0
@MuItikonto_ to chyba jedyny minister w ostatnich 20latach który realnie musi się zmierzyć z czym dużym. I co by nie mówić na dziś chyba się broni


@MuItikonto_ PO chyba z kopaczowa miało ptasia grypę i hejt, że nie kupili szczepionek na jeden szczep jak już były dostępne.
  • Odpowiedz
minister żeglugi śródlądowej


@Lettow-Vorbeck: Aż wszedłem na stronę ministerstwa:
https://www.gov.pl/web/gospodarkamorska/minister-anna-moskwa-na-posiedzeniu-rady-ds-srodowiska

Obrady rozpoczęły się od zatwierdzenia porozumienia politycznego dotyczącego Dyrektywy ws. wody pitnej. Następnie przedstawiciele państw członkowskich wysłuchali przemówienia gościa specjalnego, szwedzkiej aktywistki na rzecz walki ze zmianami klimatu – Grety Thunberg. W dalszej kolejności państwa członkowskie wzięły udział w wymianie poglądów w kontekście Europejskiego Zielonego Ładu – jednego z priorytetów nowej
boubobobobou - > minister żeglugi śródlądowej

@Lettow-Vorbeck: Aż wszedłem na stro...

źródło: comment_1583873232Y4nQrJRNvi2w8rfPF1mE8u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Antorus a widzisz. Dlatego właśnie mówię że w ostatnich 20 latach chyba żaden inny minister nie miał aż takiej próby. Rząd z resztą też i mam tu na myśli również opozycję. Bo to nie czas na ugrywanie i szczypanie drygich
  • Odpowiedz