Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
To jest wpis o tym jak przypadek potrafi uratować związek.

Ja 27 lat
Ona 24 lata
Związek od 3 lat.
Gdzieś po wakacjach zaczęło stygnąć między nami, wtedy to było przez jej wyjazd,a potem moją walkę o awans. Nagle sytuacja, gdzie seks jest tłem, stała się codziennością. W zdrowej relacji krótki okresvto nie przeszkoda . Tu coś jednak się działo. Zacząłem reagować w okolicy listopada. Efekt był- jak od ściany. Byłem wyrozumiały, co było błędem. Święta,nowy rok, 3 króli, święto depresji i mamy dzień kobiet. Tego dnia była mocno pobudzona, jakaś inna.
Nie pamiętam jej takiej od dawna. Przyszła pora kolacji i wywaliła:
- no to dawaj, co tam masz dla mnie, już długo mnie zwodzisz.

Ja nic nie miałem,po tym co znosiłem, przestała być kobietą,stała się meblem w domu, żywą Alexą, tylko ona ma duże cycki .
Gdy po 3 próbach zrozumiala,że poważnie nie wyskoczy żadna orkiestra czy bukiet róż z napisem kochana zesrana , żaden misiek czekoladki czy bon na masaż Dupska, nic. Tylko ja i moje 'hehe no serio'
#!$%@? się! zaczęła drżeć się! czekałem i gdy skończyła to przedstawilem krótkie litanie do matki boskiej rozumnej, co mnie pchnęło do całej sytuacji. Ona wtedy mnie z liścia.
A ja nie wiem czemu: oddałem. Tylko upadła na łóżko, złożyła się jak szmaciana gazeta wyborcza, kopnięta na centralnym.
Frunie na tapczan w slow mottion, widzę każdy jej ruch, mój prywatny Neo leci , a już w głowie mam dźwięk pakowanych majtek.
Podchodzę do niej by spr co jest ,a ta mnie łapie za włosy i zaczyna całować, rozbiera mnie, zachowuje się jak dzikus na wyprzedaży, rozbiera mnie siebie.
Całą resztę to możecie dopisać sobie,szkoda czasu, bo w efekcie nagle odkryliśmy coś co działa i rozbudza. Ona nie widziała o tym,ja nie myślałem, a jedna kłótnia sprawiła, że poznaliśmy ukryte fascynacje.
Czasem rozwiązanie nie jest oczywiste:)
#zwiazki #seks #klotnie #przemoc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania ale masz poj*baną babe. Najpierw Przez 3 miechy trzymała Cie w stanie nazwijmy to "depresji", bo zwyczajnie nie miała ochoty pogadac szczerze ( co już jest mocno zaburzone) po czym uderzyła Cie gwałtownie, by potem wykorzystać jako dildosa (prawdopodobnie dla tego, że jej nie wyszło z bolcem na boku, i miała ochotę na seks) Ogólnie więcej będziesz miał zmartwień z nią niż to warte, nerwowo Cie zniszczy Ale Ty wiesz lepiej