Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 158
Nic tak dobrze nie otwiera dnia, jak porządnie złożony donos. Tym razem wybrałem telefon 986 na Straż Miejską. Dystrybutor rzeczowy, szybko przyjął zgłoszenie, zapytał o miejsce, tablice rejestracyjne i jak długo wrak wrasta w ziemię.

Do rozszabrowania jest maska z Astry I GSi, jakby ktoś posiadał i chciał część, która niechybnie pójdzie na żyletki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Osiedle XX-lecia PRL

Pozdrawiam, #osiedlowykonfident

#nowahuta #krakow #opel
DerMirker - Nic tak dobrze nie otwiera dnia, jak porządnie złożony donos. Tym razem w...

źródło: comment_1583821333eofmXodebjhG8C6SPBQK48.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mozaika: W końcu :) J---ć te graty co stoją i zajmują miejsce. Kiedyś na Dywizjonu naprzeciwko przedszkola w okolicach b.11 i b.14, zawsze stały takie dwie przyczepy campingowe. Zawsze mnie denerwowały, były zgruzowane i rozsypujące się a zajmowały miejsca. Nie kojarzę dokładnie kiedy zniknęły. Ale na 2PL też mają problem z tymi przyczepami. Czasem zauważam, że nadal tam stoją.
  • Odpowiedz
@DerMirker Chwila, do rozszabrowania? To tak można z zapuszczonego auta części sobie wziąć czy coś źle zrozumiałem? ( _)
Nie interesuje się zbytnio tematem więc wolę się spytać kogoś obeznanego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pat_olog: na razie korzystam głównie ze strony obywatelskiej krakow.pl, po prawej stronie masz miejsce na zgłoszenie sprawy i uzupełniasz formularz. Oni to pewnie wysyłają do SM. No i i dzwonię do SM bezpośrednio
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tapirro: tak, zazwyczaj działają sprawnie. Chyba że pojazd ma skomplikowaną własność lub ma zapłacone OC. Generalnie jestem zadowolony z reakcji
  • Odpowiedz