Wpis z mikrobloga

@chanelzeg: Orlen sobie marży "nazbiera" i zrobi promocję przed wyborami.

A swoją drogą - to jakaś stabilizacja cen nie byłaby taka głupia. Zmienność ceny surowca nie ułatwia wcale robienia biznesu - nie ważne czy cena rośnie czy spada.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Jestem kierowcą i widze jak zmieniają się ceny.
Możesz również sobie sparwdzić ceny historyczne i sparwdzić, że podobną cenę miały stacje gdy ropa była po 100$. Nawet gdyby przyjąć, że nadal ropa jest po ~50$ bo "jeszcze mają zapasy tej drogiej" to widac jak w górę poszły podatki i marże.
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol:
Sam zacząłeś pisc o bzdurnych urojeniach. Gdy udowodniłem, że to nie są bzdurne urojenia a teza z pierwszego posta gdzie pisze że cena na stacjach jest jak przy paliwie za niemal 100$ jest prawdziwa brakuje argumentów i wymyślasz kolejne udowodniwnia.
Ale OK.
Ostatni raz cena ropy wzrosła 3 marca. Dokładnie dzień później ceny na Orlenie i Lotosie tez wzrosły. Czego chcesz jeszcze wiecej? Linki masz wyżej, możesz sobie sparwdzić.

Możesz
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Od spadku cen minęło już kilkanaście godzin czyli bliżej 1 dnia niż kilku godzin co sugerujesz. Podałem przykład, że w ciągu takiego czasu są zwyżki cen paliw na stacjach, nie wybiórczo, ale wziąłem ostatni dzień w którym cena ropy wzrosła.

Masz nie tylko problemy z rozumieniem tekstu, ale nawet rozpoznawaniem liczb, nawet nie wiesz o tym, że od spadku cen minęło kilkanaście godzin a nie kilka. Idź się poedukuj z