Wpis z mikrobloga

Moim zdaniem Veggie w sobote dobrze powiedział podczas streama, a nawet dodam więcej. Jeżeli Neo, Taz i Pasha, a może i nawet całe Emeritos Banditos chce zaistnieć jeszcze w Esporcie to jedyna szansa to Valorant. Będzie to świeża gra, którą jeszcze nikt nie wymasterował, a na początku będzie słaby poziom. Ba nawet jest to szansa dla niedzielnych graczy z wykopu żeby zaistnieć na scenie. Jeżeli chodzi o innych graczy to tutaj bym bardziej szedł w skiny. Ten kto zaczynał grać w csgo na samym początku to wie jak bardzo, po dłuższym czasie, można wzbogacić swój portfel ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo #valorant
  • 23
@Arekt: Ok czyli bardziej idą w jakiś stablecoin co w sumie nie jest jakieś złe i dla ruletek będzie to raj o ile da się handlować i riot nie ustawi żadnej blokady tradu. Nie wiem tutaj jak jest w lolu bo grałem w tą gierkę jakoś w 2010-2012 roku jak był boom.
@Antek999: niezbyt trafne te punkty, jako gracz csa większość tych punktów potrafię obalić, do tego z tego co wiem on nawet w te gre nie grał i w cs go też nie gral wiec tak srednio, że sie wypowiada na ten temat, ja bym poczekal na bete gdzie streamerzy i gracze będą mogli się wypowiadać
@Arekt: A jakie punkty byś konkretnie obalił? Ja gra w csgo, mam 7 level faceit i w większości się zgadzam z tym co Veggie mówi. I tak Veggie w cs 1.6 grał sporo - jeszcze przed tym jak większość społeczności wykopu się w ogóle urodziła. Osobiście ja bym jeszcze posłuchał co Tomek Chomczyk ma do powiedzenia na ten temat i fajnie jakby kiedyś streamka zrobili we dwójkę i pogadali.
@Antek999: nie chce mi sie od nowa oglądać i opisywać te punkty ale pamiętam 2 w jednym mówił, ze w csa gra 900k osob jednoczesnie i po chwili, ze riot jest popularny w chinach i ze stąd może przyciągnąć graczy nie biorac pod uwage, ze cs ma osobny klient w chinach więc ta ilość graczy ze steama nie bierze pod uwage chin w ktorych z tego co wiem jest bardzo popularna
@Arekt: Jeżeli chodzi o Chiny to dziad mówił, że Riot bardziej chce uderzyć w Crossfire - czyli trochę taki csgo pay2win - obecnie najlepiej zarabiający i najpopularniejszy FPS na świecie (do momentu pewnie wyjścia nowej wersji). Co do chińskiej wersji csgo to jest to zupełnie inna gra bo masz na przykład dwa albo trzy rodzaje kałach z czego jeden ma podobny rozrzut do m4a1-s z tego co pamiętam. Do tego dodatkowy
@Antek999:
- porownywanie dota2 vs lol do csgo vs valorant jest slabe poniewaz dota2 wyszla 4 lata pozniej gdzie lol juz zabral bardzo duza czesc rynku, dodatkowo prog wejscie w lolu jest o wiele mniejszy co czyni go bardziej casualowym i przystepnym dla ludzi. no i warto przypomniec ze rynek moba to dwie gry, strzelanek jest mnostwo i co chwile jest jakas nowa moda, tu pubg, tu fortnite, tarkov i po
@itsokaytobegay: Jeżeli chodzi o mapy to wydaje mi się, że chodziło mu o coś innego niż dodanie ławki raz na rok na mirage tylko o zmiany bardziej w stylu overpassa przed kilkoma laty, gdzie jedna zmiana potrafiła zupełnie zmienić siły stron na mapie i wygląd (łącznik/brak łącznika na przykład) - ale mogę się tutaj mylić i co do tego punktu mam mieszane uczucia więc raczej masz racje.
Jeżeli chodzi o antycheata
@Antek999: no a jak nie chcesz banowac komus plyty? np w chinach ludzie wciaz graja w kafejkach internetowych wiec riot nie bedzie dawal takich banow. kazdy f2p strzelanka ma z tym duzy problem czy to csgo czy fortnite czy pubg i tak samo bedzie z valarant

nie nie bedzie super uber antycheata ktorego veggi sobie tworzy w glowie bo w lolu nie ma haxow XD
w fps to jest walka z
@itsokaytobegay: Wystarczy, że wprowadzą antycheata, który obecnie jest używany chociażby w ESEA i już spokojnie wyprzedzą csa :)
Nawet faceit ma lepszego antycheata od Valve.
Epic moim zdaniem też bo używają BattleEye'a. Epic. Czyli goście, którzy stworzyli jeden z najlepszych silnków graficznych używają zewnętrzenego oprogramowania a Valve nie...