Wpis z mikrobloga

@CenturionWodka No stalkowalem taka dupeczka kiedyś i coś się doczytalo na stronę a ja w tym samem momencie kliknąłem. Akurat pod kursorem pojawił się przycisk Lubię To xD Nic nie dało bo powiadomienie tak czy siak już dostała
  • Odpowiedz
  • 8
@Mescuda
@Pimenista: oj znam to, co prawda odlubilem ale nie spotkałem jej do dziś i nie wiem czy dostała powiadomienie czy nie i tak żyje w nieświadomości po dziś dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mescuda: Mi na insta kiedyś zalajkowała zdjęcie jakaś znajoma znajomej z którą akurat po dłuższej przerwie pisałem xD. Pewnie jej wysłała profil, żeby napisała jej co o mnie myśli xD

Albo kiedyś dziewczyna mojego znajomego z którą zerwał z rok wcześniej a nie znaliśmy się za dobrze zaczęła mi lajkować zdjęcia mimo, że mnie nie obserwuje xD
  • Odpowiedz
@Mescuda: @Pimenista: @Bruske: A ona po pięciu minutach odpisała: "Hej anon, co tak przeglądasz moje zdjęcia? Może wolisz pooglądać mnie na żywo hihi", na wieczór jesteście umówieni na spacer/kolacje, za tydzień idziecie na całość, a za rok jesteście małżeństwem.

  • Odpowiedz
Najgorzej to pokazywać komuś fragmenty rozmowy na swoim telefonie, scrollować i przypadkowo dać jakąś emotkę wiadomości sprzed iluś tygodni : D
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Mescuda: ja włączyłem transmisję wideo w Messengerze, jest zaraz koło tego przycisku od powiększania zdjęcia xD znam ten ból
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Mescuda: a jeszcze na wypoku często klika mi się "udostępnij wpis" i potem mam okienko z często wybieranymi osobami.
Jak wyślę szefowi kiedyś jakiś shitpost z mirko to chyba się zwolnię ( _)
  • Odpowiedz
@Mescuda: albo jak wysyłasz screenshota tej osobie z którą rozmowa jest na ss, a nie znajomemu któremu chciałeś pierwotnie wysłać ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mescuda: dlatego drodzy mircy trzeba mieć na pejsbuku fejk-konto z jakimś pepe czy czym innym w avatarze i randomowym imieniem i nazwiskiem
  • Odpowiedz