Wpis z mikrobloga

  • 12
Zbliża się ślub mój i mojego Mirka, więc zaczęłam poszukiwania zaproszeń ślubnych. Nic ciekawego nie znalazłam, więc postanowiłam ogarnąć coś sama. Czy to, co widzicie tu i w komentarzach jest ślubno-weselne czy raczej średnie i przaśne? Robiłam ręcznie, cienkopis i akwarele. Gdybym się na takie zdecydowała to motyw byłyby drukowany, nie robiłabym wszystkiego ręcznie. Co sądzicie? #wesele #slub #handmade trochę #akwarela
estetka - Zbliża się ślub mój i mojego Mirka, więc zaczęłam poszukiwania zaproszeń śl...

źródło: comment_1583700137Lmodphwndcb2Zaug6W7aYY.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@estetka: my kupiliśmy swoje za 1,49zł/szt., więc da się taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°) i potwierdzam to co @Vojak, na zaproszenia najbardziej napatrzycie się Wy sami :) nas nawet pytali o której godzinie jest ślub, tak bardzo zainteresowani byli tym co dostali... ¯\_(ツ)_/¯
z twoich pomysłów bardziej podoba mi się ten kwiatowy
  • Odpowiedz
  • 0
@estetka mi się bardziej podobają te pierwsze () Tylko bym zmieniła ten tekst "w imieniu Rodziców i swoim" bo to brzmi jakby to rodzice zapraszali- a wy przy okazji. Może lepiej dać po prostu "z Rodzicami"?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
można? Nie trzeba

@estetka
A jednak 1/3 małżeństw się rozpada, w 2/3 przypadków z inicjatywy kobiety.

Skąd to wziąłeś?

@Czarny_Klakier:
Z własnego przypadku. Żona sobie stwierdziła po 15 latach że nudy a akurat zaczęła dobrze zarabiać (do tego więcej ode mnie) i cyk - rozwód. Rozprawa trwała 22 min razem z przerwą na "naradę". ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz