Wpis z mikrobloga

Zbliża się ślub mój i mojego Mirka, więc zaczęłam poszukiwania zaproszeń ślubnych. Nic ciekawego nie znalazłam, więc postanowiłam ogarnąć coś sama. Czy to, co widzicie tu i w komentarzach jest ślubno-weselne czy raczej średnie i przaśne? Robiłam ręcznie, cienkopis i akwarele. Gdybym się na takie zdecydowała to motyw byłyby drukowany, nie robiłabym wszystkiego ręcznie. Co sądzicie? #wesele #slub #handmade trochę #akwarela
estetka - Zbliża się ślub mój i mojego Mirka, więc zaczęłam poszukiwania zaproszeń śl...

źródło: comment_1583700137Lmodphwndcb2Zaug6W7aYY.jpg

Pobierz
  • 32
@estetka: zostałem zaproszony na trochę wesel i nie pamiętam żadnego zaproszenia, które dostałem. Zapytałem o to swoją aktualną żonę jak mieliśmy problem z wyborem zaproszeń w zeszłym roku i w sumie też mi to potwierdziła.

Będziesz miała sporo rzeczy na głowie jeżeli chodzi o organizację wesela i nie trać sił na robienie czegoś takiego. ;)

Weź Allegro, zamów jakiś czysty, schludny i nowoczesny szablon, wypełnij formularz w 15 min i zamknij
@estetka: Ale uroczo :3, moja rada: wybierz jedną kartkę, na której będzie pełen motyw kwiatowy - np. zaproszenie Resztę kartek stonuj i wybierz jeden kwiat lub motyw. Karta główna moze mieć pełen wzór. Pobieramy się wzoru mieć nie musi wcale. Karta zapraszająca z imionami i nazwiskami oraz innymi danymi powinna mieć tylko jakiś element nawiazujący do pełnego motywu z kartki Zaproszenie.
@Vojak też wychodziłam z takiego założenia do tej pory. Bo w sumie argument, że się oszczędza robiąc samemu to inwalida - na kartki wydałam z 3 zł + ewentualny druk i koszt koperty... Zamówione mogę mieć za 3,5 zł :)