Wpis z mikrobloga

@kiedys_bylem_fajny: Nie da się jednoznacznie stwierdzić, czy jakieś siodełko jest wygodne, czy nie, bo każdy ma inną dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na dłuższe trasy raczej się nie nada, miękkie siodełka się w takich warunkach nie spisują, na krótsze do 50km być może będzie ok. Sam mam Tribanowe Ergofit system z perforacją w miejscu pośladków i niestety boli mnie od niego kość z prawej strony (być
  • Odpowiedz
@kiedys_bylem_fajny: widzialem to dzisiaj w sklepie, tak to spoko, no tanie jest, nie wygladalo na takie ktore mialo by sie na srodku wgniesc. mam takie podobne tyle ze gelem, juz 2 rok jezdze, w zasadzie najlepsze jakie mialem, nawet bym kupil i te ale mam no to nie mam jak sprawdzic. sakwy tez nie byly takie zle, byla ta jedna na kierownice ale cena taka jak w internecie wiec zadna
  • Odpowiedz
@bartman28: niemiecka srecka no jakosc lidla ale teraz chinole tak tanio robia siodelka i w takiej ilosci ze za takie pieniadze trudno zrobic zle siodelko. no tyle kosztuje normalne siodelko no i luz. nie ma co dorabiac do lidla ideologii, wystarczy zobaczyc na ali czy ebay i w zasadzie z wysylka mozna kupic cos podobnego no ale pewnie gorsze. aby tylko za szerokiego nie kupic.
  • Odpowiedz
W starym rowerze mam to środkowe siodełko, i jakościowo bardzo ok. Nic się z nim nie dzieje. Ale na dłuższe trasy średnio się dla mnie nadaje, jest miękki i na początku myślałem, że jak miekkie to musi być wygodne... a to guzik prawda.Rok temu kupiłem rower fitness od Treka i ich siodełko pomimo, że węższe i prawie deska mogę trzaskać trasy 100 km na nim.

Ja bym kupił, bo co ci szkodzi
  • Odpowiedz
@acctim: zadna ideologia lidla, jakosc niemiecka lidla itp. ta firma nie ma nic wspolnego z lidlem. Nie jest to marka lidla jak parkside czy cos tam. Znam ta firme bo mialem te siodła na sklepie i je sprzedawalem i dlatego o tym napisalem.
  • Odpowiedz