Wpis z mikrobloga

@qian: Tak myślałam, ale byłam tak jakiś czas temu dwa razy i pracuje tam jeden typo, który jest arogancki i z taka pretensja co ja tu robię... jak miałam biegunkę z krwią, to miał w dupie inne objawy bo „on od tego nie jest”
@MMARS: Nie pale, nigdy nie paliłam i cały tydzień mam stan podgorączkowy lekki, ale to od przeziębienia i wgl dzisiaj mam strasznie ciemny mocz
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Raczej nie pracuje 24h wg ustawy powinno tam być 3 lekarzy w tym jeden pediatra, lepsze to niż wliczenie się po izbach przyjęć o SORach nie wspomnie
  • Odpowiedz
@qian: On chyba ma właśnie taka zmianę wieczorna i zawsze byłam tam tak wieczorem i był tylko on xD
@MMARS: jak zainteresuje się zdiagnozowaniem kaszlu to już będzie cud xD
@Pryksryk: Weź mnie nie strasz, a od czego to się robi?
  • Odpowiedz
@Pryksryk: Ale w sumie ja takiej mocnej grypy nie miałam. Nawet gorączki nie mialam tylko stan podgorączkowy wiec tak jakby przeziębienie. Do tego odkrztusza mi się wydzielina wiec może jakieś zakażenie bakteryjne się wdało
I jak to wyleczyles?
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Ja defacto grypy nie miałem, ale tydzień wcześniej gardło bolało. Jedyny sposób leczenia jaki miałem to brak wysiłku fizycznego, w szpitalu mogłem dosłownie dwa razy dziennie pójść za potrzebą, potem trzy miesiące leżenia w domu, do dziś nie mogę nic robić do utraty tchu i muszę na siebie bardzo uważać, żeby się nie zajechać.
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: Ja to miałem jak miałem 15 lat, objawy to właśnie tak kłócie w mostku, biegunki, duszności. Jak pojechałem do lekarza to od razu zastrzyk w tyłek ale mnie odesłali do domu, na drugi dzień znowu bolało i wtedy od razu na kardiologię mnie wzięli. Jak masz podobne objawy to najlepiej nie wykonuj ciężki prac i od razu leć do lekarza
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: do lekarza, wygoda to na jakiś powikłania akcji zakażenie bakteryjne. Jeszcze chcesz kolegów w pracy zarażać.
Dwa lata temu też zignorowałem podobne objawy, dopiero trzeci silny antybiotyk pomógł.
  • Odpowiedz