Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do wpisu dotyczącego nowej grupy prywatnej altcoiners - https://www.wykop.pl/wpis/47774423/czas-na-male-podsumowanie-hbar-sprzedany-za-680-sa/

Wielu osób zarzuciło mi nieuczciwość, scam atak, manipulację etc. co było bardzo bolesne. W związku z tym zmieniamy zasady, wszystkie wpłacone depozyty zostaną zwrócone jeszcze dzisiaj, a warunkiem przystąpienia do grupy będzie wpłata symbolicznego 10k satoshi - tylko aby odsiać totalnych randomów. Wprowadzamy 14 dniowy free trial dla wszystkich chętnych, Jeśli po tych 2 tygodniach uznasz, że nasz content, sygnały, wsparcie mają wartość to zostaniesz poproszony o jednorazową wpłatę 0.007 BTC na poprzednich zasadach i staniesz się pełnoprawnym, długoterminowym członkiem grupy. Osoby niezainteresowane po prostu zrezygnują i oczywiście otrzymają zwrot 10k satoshi depozytu.

Brzmi uczcicie? Niechaj track record wytworzy się w czasie działalności naszej grupy, liczby sam się obronią albo będą dowodem porażki.

Osoby chętne zapraszam na pw, będę wysyłał zaproszenia zaraz po potwierdzeniu.

#kryptowaluty #trading #inwestowanie #zarabianie #blockchain
  • 13
@leobenos: @tomosano: Dostałem jakiś screen, wynika z niego, że kupił coti i sprzedał o 10% taniej. Liczyłem na całą historię, bo kilka transakcji z czego połowa stratna to nic za co warto by było zapłacić. Mam screena gdzie piszę do 3 znajomych żeby kupowali btc przy cenie 3.5k. Może też będę brał hajs od wykopków?
@leobenos: Kolega manipuluje, jak widać interpretuje pod z góry założoną tezę. CHZ sprzedane przed spadkiem, a tam pokazałem pozycję na WRX. Jeśli komuś nie wystarczą wpisy to grupie to już nie mój problem. Jedyne co potraficie to trollowanie.