Wpis z mikrobloga

@kzklozet: A to dobre! kilka dni temu jak bolt wywalił się z całym tym syfem to po zamknięciu u nich konta od razu zainstalowałem mytaxi. teraz widzę, że to był dobry wybór. :) Swoją droga spoko, że to jednak zwykłe taxi i kierowca jest z imienia i nazwiska znany, ale minusem jest to że płatność nie jest automatycza. Z ubera się wysada i cześć, tu jednak trzeba coś kliknąć w sumie
@hpiotrekh teraz już nie. Na free now się czekało długo bo czasami nawet na lite są zwykle taksy, przez co mega nie opłacało im się robić kursu za 10 zł jak mają za trzaśnięcie 8. Teraz od pewnego czasu zrobili że nie widzą kwoty /długości kursu, więc przyjeżdżają szybko bo nie wiedzą po co jadą xD jak trafi się Janusz to oczywiście pospinany w #!$%@?
I zawsze sprawdzajcie gdzie jeys najtaniej bo to jest dość randomowe przynajmniej w wawie. Różnice czasami bywają duże, szczególnie jak jedna z firm która sprawdzacie Jako pierwsza akurat zrobi sobie mnożnik z dupy
@hpiotrekh: Bolt to HIV. Albo Ci #!$%@? nie przyjedzie i anuluje przejazd 15 min po tym jak powinien być albo przyjedzie urk w rozpadającej się skodzie. Nigdy #!$%@? więcej.
@hpiotrekh: po prostu w bolcie przegięli mi pale goryczy bo jednego dnia dwa razy zamawiałem taxe i mi dwa razy anulowali i straciłem czas przez tych baranów. Natomiast z freenow lite faktycznie ostatnio jechałem jakimś szrotem z urkiem. Wyjdę na nosacza ale kiedyś to było jak Uber wchodzil. Tanio, szybko, i samochody normalne.