Wpis z mikrobloga

@Insane_Mike nie zamawiaj, zrobiłem to raz i był to na pewno ostatni. oprócz horrendalnego czasu 2h oczekiwania zamiast deklarowanej godziny (mają do mnie poniżej 1km), pomylone zamówienie (składniki się nie zgadzały względem tego co było napisane w menu), w smaku nie do zjedzenia jakościowo padaka, plus zniszczyło ich w moich oczach to, że do zupy zamiast trawy cytrynowej wrzucili pokrojoną cytrynę... Ogólnie całość jedzenia była paskudna, zamówiliśmy na głodniaka a i tak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Insane_Mike: byłem tam akurat w robocie więc plus taki ze nie #!$%@? żarciem jak w chinskim barze xd ale no raz po tajlandzku a raz ten ich Godzilla jadlem, no za 9.90 to lepiej nie można było się najeść. A ludzie co chwile tam wchodzili i dostawca też kursował... No ale jednak jest to ryzyko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Insane_Mike: zamówiłem raz i nigdy więcej. Nie dość, że paskudny smak kurczaka w cieście, to czas dostawy strasznie długi. Polecam chińczyka na Rondzie Solidarności i na Rydzowej (Teofilów) najlepszy kurczak w cieście imo