Wpis z mikrobloga

#banki
#kartakredytowa

Jeśli mam kartę kredytową z limitem np 20 000 PLN i ta karta jest zupełnie darmowa, a przez 50 dni nie płacę odsetek, to czy dobrze myślę, że mogę sobie taką kartą opłacać co miesiąc nowe lokaty w innym banku i zarabiać na oprocentowaniu tych lokat? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Chicane: dobrze myślisz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko jeśli zrobisz to normalnie, czyli wypłacając z kk pieniądze, żeby przelać je np. na lokatę, to będziesz miał za to policzony procent dużo wyższy niż ta lokata.
  • Odpowiedz
Tylko jeśli zrobisz to normalnie, czyli wypłacając z kk pieniądze, żeby przelać je np. na lokatę, to będziesz miał za to policzony procent dużo wyższy niż ta lokata.


@piernikwkropki: nie no wiadomo, że opłacałbym lokaty online prosto z karty kredytowej. Może się ktoś o to przyczepić?

@GajowyBoruta: jak wyżej.
  • Odpowiedz
@Chicane: zrób sobie jeszcze Revoluta. Zasilasz Revoluta za pomocą karty kredytowej (0zł) i następnie robisz przelew z Revoluta na swoje konto (idzie kilka dni), z którego zakładasz lokatę. Po cztedziestu paru dniach spłacasz kredytówkę.
  • Odpowiedz
@Chicane: od takiej kwoty dostaniesz jakieś 30 zł (może w porywach ciut więcej) na miesiąc. Pomijając ilość kombinacji, które należałoby wykonać aby zasilić lokatę/konto oszczędnościowe środkami z KK to chyba mało cenisz swój czas ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz