Wpis z mikrobloga

O co gównoburza ludzie. Chcesz to idz kup wino za stowke. Mirek kupil za dyche i moze spedzi lepiej wieczor niz Ty (kieruje do kilku osob tutaj szkalukacych).
Z reszta zdjecie wina i srajtasmy na mirko to sredni pomysl. Ale atencja jest:D
  • Odpowiedz
@Jestem_Tutaj o jej papier i tak do wytarcia d--y a szczerze mówiąc fresco czy Carlo Rossi to nawet lepsze od win po kilka stów ponad w restauracji jak próbowałem (nie jestem fanem wina w ogole)
Zawsze biorę do wypicia w domu cin cin, martini, fresco i mam całkowicie gdzieś ile kosztują, smakują mi
  • Odpowiedz
bieda aż bije z tego zdjęcia, byle jaki papier, badziewne carlo rossi, pieczywo z mrożonki i podmięso, którego nawet psa bym nie nakarmił

smacznego.


@Jestem_Tutaj: mamy tutaj gościa, który mięso bierze tylko od rzetelnego, znajomego rzeźnika. Wino? Wino to on tylko pije od cumpla z francji. Pieczywo kupuje u miejscowego młynarza. Papier toaletowy? Tylko Gucci, nie jakieś ch*** marki. Psa to karmi najdroższym mięsem od rzeźnika, bo innego szkoda (
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Jestem_Tutaj: Dlaczego uważasz "pieczywo z mrożonki" za pieczywo gorszej jakości? Mrożenie ciasta ma znikomy wpływ na jego walory smakowe czy odżywcze. Dzięki tej metodzie każdy sklep może oferować świeżo wypiekane pieczywo.


@Czepialski: IMO największym problemem tego pieczywa nie jest mrożenie, tylko to że chwilę wcześniej stare baby ryły w tych bułkach brudnymi łapami.
  • Odpowiedz