Wpis z mikrobloga

@r3v: Ostatnie media które nie sieją lewackiej propagandy, gdyby nie TVP to lgbt i inne lewackie twory, mogłyby robić co chciały i nikt by się o tym nie dowiedział, TVN nie powie że Gronkiewicz jest zamieszana w aferę reprywatyzacyjną, czy że jakiś lgbt gej podeptał Polską flagę. Nikt by nie usłyszał że 1 Marca jest dzień Żołnierzy Wyklętych.
  • Odpowiedz
  • 1
Przypominam, że Duda ma na koncie więcej wet niż Bul Komorowski


@Planeta_odebete2 Najbardziej podobały mi się ustawy KRS i SN, które Duda w wyniku protestów zavetował, bo niekonstytucyjne, po czym praktycznie w niezmienionej formie przepchnął jako własną nowelę. A potem elektorat twojej pokroju mi mówi, że Duda dba o praworządność i interes obywateli, hamując zapędy rządu. No weź się nie wydurniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

TVN nie
  • Odpowiedz
@Tarec: wierzysz w zachodnie demokracje, a to tylko pozory. Im mocniejsza władza, tym silniejsze państwo, a przez co dobrobyt. Rozproszenie władzy wręcz zaprzecza demokracji, bo zamiast woli większości mamy paraliż państwa i ta wola nie może zostać spełniona
  • Odpowiedz
A potem elektorat twojej pokroju mi mówi, że Duda dba o praworządność i interes obywateli, hamując zapędy rządu. No weź się nie wydurniaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Tarec: to jest taki pisuarowy troll z "wyższej półki", tzn. w wymaganiach na stanowisko dali pewnie korzystanie z internetu kiedykolwiek wcześniej w swoim życiu i zaoferowali 10 groszy więcej za wpis.

Jak widać skuteczny, bo mireczkom ciężko rozpoznać trolla
  • Odpowiedz
Takie heheszki z prezydenta i nie tylko są w ogóle legalne. Co było np jak taki prezydent wchodzi na wykop i widzi takiego mema, ma on prawo wyciągnąć jakieś konsekwencje prawne od osób zamieszczających tego typu materiał, niech się ktoś mądry wypowie z #prawo gdyż zawsze mnie to zastanawiało.
  • Odpowiedz