Wpis z mikrobloga

Koty to jest gatunek inwazyjny - odpowiada za większość zarejestrowanych przez człowieka wyginięć gatunków. Nawet człowieka przebija j----y.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: z jednej strony napisałbym coś w stylu Prrrrrtt i się zesrał, ale daje Ci plusika, bo tak naprawdę masz rację XD
Miałem kota pół roku. Nauczył się załatwiać do kuwety od razu, ale jak miał kaprys to i tak srał za szafę, za biurko, wszędzie gdzie było trudno znaleźć. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@KondominiumKatoSocjalistyczne: dobra heheszki na chwilę na bok, tak na poważnie to nie wiem jakich kociarzy Ty znasz, że są to brudasy, ale kot musi mieć czystą kuwetę bo sam jest czyściochem, nie narobi poza kuwetę (robienie poza kuwetę to jest oznaka choroby, często problemów z układem moczowym). Sam się myje, w jego ślinie są substancje antybakteryjne, jest czystszy niż np małe dziecko dotykające wszystko łapami. Odkąd mam kota to mam
  • Odpowiedz
@arteria: to prawda, chrupki są okropnie kaloryczne i mają w środku jakieś p--------e aromaty które uzależniają kitku jak fastfoody człowieka.

Sam mam dwa koty które srają na zewnątrz, odrobaczam je i c------j karmy nie jedzą
  • Odpowiedz
@ShineLow: już nawet sama forma chrupka jest c-----a, bo kot czerpie wodę głównie z pożywienia, a naprawdę trudno czerpać wodę z c-------h sucharków :( Stąd potem problemy z niewydolnością nerek u kitku :(
Jak się tak nauczyły to spoko, byle byś był pewien, że wypuszczając je nic im się nie stanie
Prawdę mówiąc utrzymanie kuwety w czystości to też jest prosta sprawa, nasypać żwirku, rano i wieczorem sprzątnąć bryłki łopatką
  • Odpowiedz