Wpis z mikrobloga

:( czy są na sali mężczyźni, którzy znajomości nie zaczynają od flirtu? Bo szczerze - mnie ten flirt wk....
chcę poznać człowieka, a nie gadać o majtkach, bawić się w nieśmieszny flirt i być "sprawdzana".
Nie ma?
To się nie dziwcie, że ciężko poznać jakąś fajną babeczkę, albo że ta Was wykorzystuje, bo "on myśli tylko o majtkach, ale jak stawia kolację za 200 złotych, to czemu nie wykorzystać?". Bo gdyby czuły, że dajecie im coś więcej, niż głupi flirt i propozycję seksu, to jestem pewna, że nie skończyłoby się na takim wybryku.
Ale łatwo narzekać, prawda?
:/
#ujwico #przegryw
  • 25
@TUendakbaocmzbyenrski: skąd to przekonanie? wiesz, ja chętnie bym pogadała o podróżach, książkach czy filmach. Tak zwyczajnie, o rozwoju duchowym także. I mam znajomości, które się od tego zaczynały, więc w czym problem? Po prostu, jak mi zaczynacie od "a jaką bieliznę nosisz", to czuję się obiektem seksualnym, a nie wartościową osobą i mam ochotę... :( ja się angażuję, ale w rozmowy, które nie zaczynają się od podtekstu seksualnego. A powiem więcej
@quba1: miło mi Cię poznać ;). Obejrzałabym coś wieczorem, ale nie wiem, co :/ masz jakąś propozycję? Bo ja zacofana jestem kompletnie, bo ciągle siedzę w dramach koreańskich xD.
@Abaddon_Profanator: ja niespecjalnie szukam :/. Ale na ulicy zaczepił mnie pół roku temu chłopak, myślałam, że normalnie zaczniemy ze sobą gadać i w ogóle, a tu klops - po trzeciej pogadance okazało się, że on by chciał od razu seks. Zerwałam z nim kontakt. Teraz poruszyłam temat na grupie fejsbukowej psychologia pozytywna, to się odezwał do mnie człowiek, co chce tylko gadać o moich majtkach.... boższ. Jak się bawię w ten
@begoodart: W internecie takie rzeczy się zdarzają, zwłaszcza wśród coraz to narastającej frustracji młodych chłopaków brakiem związków z kobietami, no cóż, zawsze trzeba znaleźć jakieś pozytywy, w Twoim przypadku jest wiadome że jesteś atrakcyjną osobą, skoro nawet na ulicy Cię zaczepiają, a znalezienie kogoś z kimś się świetnie dogaduje nie jest łatwe, zwłaszcza po okresie edukacji, wtedy to w ogóle jest ciężko. Niemniej życzę Ci znalezienia kogoś odpowiedniego.
@Abaddon_Profanator: dziękuję. :)
@quba1: o, thrillery lubię, chętnie obejrzę. Ze swojej strony mogę polecić "Pani Baek", ale to bardziej dramat, choć z wątkiem kryminalnym. Bardzo dobry film koreański, inspirowany prawdziwą historią. W ogóle ostatnio dużo słucham podcastów kryminalnych i jestem w trakcie pisania powieści fantasy + kryminału w jednym :).
@Abaddon_Profanator: w sensie, to co piszę? to jest w ogóle inny świat, nie związany za bardzo z naszym. Jest tam magia, ale główną cechą tego świata jest matriarchalizm. I to w patologicznym wręcz sensie. Jedna z czytelniczek (bo pisane to było w ramach studiów, ale mam też beta readera) stwierdziła, że czuć tę moją nienawiść do mężczyzn. Eeeh...
@Abaddon_Profanator: ogólnie tam system działa i ma już swoje lata, ale moim zdaniem czytelnik odnosi wrażenie, że to jest czysta patologia i tak nie powinno być. Zamierzenie jest takie, żeby pokazać, że jeśli będziemy szli w matriarchalizm, to też nie będzie to dobra droga, bo po prostu trzeba dążyć do harmonii.