Wpis z mikrobloga

Jeżeli konto jest faktycznie twoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) to dasz rade coś ustalić z supportem kombinuj, czy to właśnie kody czy sprawdza z jakiego IP się zazwyczaj łączyłeś.

@pu100stan: jeśli ciągle jesteś zalogowany na kompie to możesz utworzyć kody zapasowe do Steam Guard, ale musisz mieć dostęp do nr tel który podałeś na steam.. jak masz już te kody może zalogować się na nowo na Steam i dezaktywować wszystkie urządzenia na których masz apke a następnie pobrać ponownie aplikacje na działający tel
@demonox: Jeszcze powiedz ze nie masz dostępu do karty kredytowej/paypala, którymi doładowywałeś konto żeby kupić/otworzyć skrzynki z tymi skinami za 2k ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@demonox: przez PayPal 1 transakcja, większość robiłem skrillem albo na hellcasie się pograzalen (zabawa to ciężko nazwać).
Dostęp do obecnego maila mam.
Brak kodów do gier _kupiłem csa na allegro wraz z kontem :(
@pu100stan: konto kupiłeś czy sam zakładałeś? Jeśli sam - podaj. Jeśli nie pamiętasz - napisz, że nie pamiętasz. Napisz, że obecnego maila używasz już od ... a poprzedniego nie pamiętasz i nie masz już do niego dostępu. Dodaj, że kupowałeś już / dodawałeś gry (+w jaki sposób), podaj dane transakcji Paypal, którą realizowałeś.
@pu100stan: Z opisu wnioskuję, że nie dawałeś im jeszcze namiarów na transakcję Paypal.
Podaj. W historii Paypal masz jedynie informacje o transakcjach z ostatnich 2 lat. Jeśli to było wcześniej - napisz do Paypal o szczegóły - pomogą.