Wpis z mikrobloga

@PanJarzyna: nikt jej nie zabrania się dziarać, a ty tak samo nie masz prawa zabraniać nam komentować. Moim zdaniem żenua i jakbym coś takiego zobaczył na żywo, to bym się ewakuował.
  • Odpowiedz
@PanJarzyna: a czy nie po to sie robi tatuaze, zeby inni je ogladali i oceniali?

@xstempolx: Zazwyczaj po prostu chodzi o gust i kwestie estetyczne, czasami o wyrażenie siebie. Czasami o zakrycie kompleksów, lub wstydliwych blizn.


@PanJarzyna: No więc wszystko co tu wymieniłeś jest pochodną tego, ze ktos nas ogląda i ocenia.
  • Odpowiedz
@hunter666: XD, serio ktoś sobie taki śmietnik na ciele zrobił ? Jak ktoś lubi to spoko, ale kurde no ja bym takiej dziewczyny nie chciał i wcale nie chodzi tylko o to jak to wygląda ale co ma się w głowie..
  • Odpowiedz
Żyj i daj żyć innym


@PanJarzyna: za każdyn je*anym razem ktoś musi napisać taki kretynizm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kto tu chce czegoś zabraniac lub ustawiać komuś życie? Nikt też sie tutaj nie "oburza". Ludzie widza idiotyczny ich zdaniem tatuaż i po prostu to piszą.

xd nie.
  • Odpowiedz
@PanJarzyna: Zawsze gdy ktoś wstawi zdjęcie tatuażu to pojawia się taki ktoś jak ty. W internecie nie można już nic skrytykować, bo zaraz ktoś napisze coś w w tym stylu. Ludzie po prostu wyrazili swoją opinię i ja też mogę to zrobić. Ten tatuaż wygląda jak gówno. Jak się wstawia zdjęcia do internetu to trzeba się liczyć z tym że ludzie będą oceniać i krytykować. Żyj i daj żyć innym
  • Odpowiedz