Wpis z mikrobloga

Jakby kogoś interesowało to popełniłem taki wykres. Nałożyłem na siebie wykresy dziennych liczb zdiagnozowanych przypadków w Chinach i w Europie jako punkt startowy wybierając pierwszy dzień w którym było więcej niż 50 przypadków.

Chciałem skonfrontować teksty w stylu "chiny oszukują i zaniżają" z początków epidemii z tempem rozwoju epidemii w Europie.

#2019ncovstats #covid19stats #koronawirus #europa #chiny
maniac777 - Jakby kogoś interesowało to popełniłem taki wykres. Nałożyłem na siebie w...

źródło: comment_158342058014Q5pM2An238UXO4rovwYQ.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@maniac777: osoby, które najgłośniej krzyczały na wypoku, że Chiny oszukują, później najgłośniej krzyczały, że nasz rząd nic a nic nie tuszuje przypadków zachorowań ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniac777: a nie wydaje wam sie ze taka roznica wynika zwyczajnie dalatego ze praktycznie zaden europejczyk nie pojdzie do szpitala pod kwarantanne do poki nie jest zagrozone jego zycie, a tym bardziej Polak. Kolejna sprawa ze chinczykow zgarniali z ulic, badali na ulicach i tych jadacych autami
  • Odpowiedz
@woligater123: Co człowiek to opinia.

Gdy w Chinach jest mniej zachorowań niż się panikarzom wydaje: Bo tam ludzie chodzą do lekarza dopiero z czymś poważnym a u nas to z byle katarkiem do przychodni
Gdy w Europie jest mniej zachorowań, niżby panikarze chcieli: No no u nas nie chodzi się do lekarzy z byle czym...
  • Odpowiedz