Wpis z mikrobloga

Dziś przypada 17 rocznica wydarzeń w Magdalence. W nocy z 5 na 6 marca 2003 roku miała miejsce jedna z najbardziej tragicznych w skutkach akcji polskiej policji.

Ciekawe linki dotyczące tej sprawy:
Artykuł na Wikipedii
YT - Magdalenka - Kulisy bitwy
YT - Magdalenka - Odcinek "Miasta Gniewu"
YT - Magdalenka - Fragment serialu "Pitbull"
YT - Materiał z miejsca akcji
YT - Odcinek Mafia.pl o "Gangu Mutantów"
Mój obszerniejszy wpis o tej sprawie

#kryminalne #policja #mafia #wydarzenia #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki
MrSzakal - Dziś przypada 17 rocznica wydarzeń w Magdalence. W nocy z 5 na 6 marca 200...

źródło: comment_1583417028E1DvjJ0NqJvgnOplw7dxfX.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@MrSzakal ehhh.... wspomnienia jak Vega jeszcze robił ciekawe kino i w Pitbullu było też nawiązanie do wcześniejsze akcji w Parolach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Swoje droga droga lekcja policji ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Blaskun jak ktoś bandytom dał cynk, że jedzie tyle I tyle AT na nich to co się dziwić że dostali po dupie. Do dziś główny podejrzany nawet nie został przesłuchany na okoliczność
  • Odpowiedz
@namuzowywanie: Mi się czytało dobrze "Miasto młodych wilków", ale ciężko mi powiedzieć czy można to traktować jako wiarygodne źródło informacji.

Natomiast z dokumentów to polecam "Miasto gniewu" (wrzuciłem na górze odcinek z Magdalenką), praktycznie całe jest na YT, naprawdę meeega wciąga.
  • Odpowiedz
@namuzowywanie: @MrSzakal: bardzo ciekawa książkę, z ogromna ilością informacji, w tym o wydarzeniach w Magdalence, napisała Grażyna Biskupska „skorpion z wydziału terroru”. A informacje o Magdalence ma z pierwszej reki bo... była wówczas naczelnikiem Terroru i jedna z osób oskarżonych po akcji w Magdalence. Polecam ciepło. Ah i jeszcze na YT seria onetu „gry uliczne” jest z nia interesująca rozmowa.
  • Odpowiedz