Wpis z mikrobloga

  • 440
#alkoholizm dziś mija mi rok jak nie pije alkoholu! Przez ten rok udało mi się uporać z depresją, lepiej radzę sobie z uczuciami, nie budzę sie rano z poczuciem winy i kacem moralnym. Lepiej układa mi się w pracy, mam lepszy kontakt z ludźmi. Plusów jest bardzo duzo. Jeżeli ktoś z Was nadal się zastanawia czy warto rzucić alkohol. To odpowiedź jest jedna TAK WARTO. Życie zmieniło mi się o 180 stopni, rok temu nie wyobrażałem sobie, że tak to może wyglądać. Także bracia alkoholicy nie bójcie zrobić się pierwszego kroku bo życie macie jedno i nie warto marnować czasu na chlaniem wódki
trodat - #alkoholizm dziś mija mi rok jak nie pije alkoholu! Przez ten rok udało mi s...

źródło: comment_15833959598gAzmSiiVnZKxNbJHQrkpI.jpg

Pobierz
  • 75
@trodat: Nie warto nie pic alkoholu, ja piję co jakiś czas kaca w ogóle nie ma jak pijesz wodke dobrą jakościowo a ile znajomych i kobiet poznałem bez alkoholu byłoby ciężej a nie każdy ma predyspozycje do popadania w alkoholizm
via Android
  • 2
@notoelo wiedziałem o tym od 3 lat. Trwałem w takim gosnie, że szkoda gadać. W wakacje rok temu kobieta wyrzuciła mnie z domu i zerwała ze mną kontakt. Wprowadziłem się do matki i piłem bez opamiętania przez dwa tygodnie. Od rana do nocy. Jak sobie przypomnę ten okres to aż mnie mdli. Wtedy poszedłem na terapię ale nie byłem do tego przekonany. Nie piłem może z miesiąc. Wróciłem do kobiety było trochę
@trodat szanuje mocno, bo wiem jak ciężko jest alkoholikom w trakcie i po leczeniu. Piszesz o 5-6 piwach dziennie, a z wódką jak było? Ile masz lat ? Mozesz w przybliżeniu napisac np. wczesne 30, pozne 40.
@trodat: a jesli mozna wiedziec to jakie znasz inne? chyba najlepiej miec zajecie jakies wiem ze jak sie wkrecam w ogladanie seriali albo czytanie ksiazek to nic inne mnie nie obchodzi, a alkohol albo inne uzywki czesciej mi wchodza jak jest totalna nuda
@trodat: Gratulacje, tak trzymaj! Mi właśnie minęły cztery miesiące, ale ja niestety przyjmowałem o wiele większe ilości, praktycznie dzień w dzień 0,7 i kilka piw do odcięcia, od rana klin i tak w kółko. W pewnym momencie powiedziałem sobie dość. Zamknąłem się na ponad dwa miesiące w ośrodku, a teraz kontynuuję terapię i szczerze muszę przyznać, że jakość życia na trzeźwo jest nieporównywalna do tego, które wiodłem wcześniej.
@codowuja: To
via Android
  • 1
@Mrjohnsmith lat ma 30, wódki na początku w ogóle nie piłem. Jak tolerancja mi się powiększyła to zacząłem pić mix 3 piwa i setka. W ciągu piłem więcej wódki niż piw bo już piwa na mnie nie działały.

@niko444 zajęć mam dużo. Sport, góry, majsterkowanie, gry planszowe i wiele innych. Alkoholu używałem do regulowania emocji. Taki odstres. Co później miało tragiczne skutki bo problemy się nawarstwiały a ja ich nie rozwiązywałem tylko