Wpis z mikrobloga

Chyba zasiałem dzisiaj panikę w #lidl xD

Raz w tygodniu robimy zakupy makaronów do #umniewbarze
Lidl ma najlepsze makarony - ciężko to rozgotować, dobrze smakuje i co najważniejsze - smakuje klientom.

Standardowo co tydzień kupujemy - 4 kartony kolanek i akurat w następnym tygodniu szkoły maja spaghetti wiec również 4 kartony spaghetti.

Biorąc to z półek zauważyłem (jak w sumie zawsze), ze kilka osób mi się przygląda. Ale to norma - jadę dalej. Kukurydza się skończyła - 3 zgrzewki.

Do tego kilka innych dodatków do wózka i do kasy. Stoję przy kasie dostaje telefon. Nie ma oleju słonecznikowego do surówek i kończy się mineralna dla pracowników. No to odjeżdżam od kasy i cały karton oleju oraz po zgrzewce wody gazowanej i niegazowanej.

Stoję przy kasie i zorientowałem się, ze 2 z osób, które mnie obserwowały na początku wrzuciło sobie do koszyków po 10-15 makaronów, a w ich ślady następni poszli. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I teraz się zastanawiam czy czasami nie jechać do Lidla i nie kupić po 200 kg makaronów bo u mnie nie może braknąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przy okazji w garach:
70l - barszcz ukraiński
30l - gulaszowa
50l - kasza do bitek do szkoły
40l (patelni) - 250 bitek do szkoły

I wiele innych garnków

#koronawirus #pracbaza
KubaJam - Chyba zasiałem dzisiaj panikę w #lidl xD

Raz w tygodniu robimy zakupy maka...

źródło: comment_1583393436mGzPdKWx1uURIQhpjBIGJn.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lidl ma najlepsze makarony - ciężko to rozgotować, dobrze smakuje i co najważniejsze - smakuje klientom.


@KubaJam: kurde mam kompletnie odmienna opinie co do makaronow combino (marka wlasna lidla), dla mnie ich spaghetti to dramat jesli chodzi o walory smakowe.
  • Odpowiedz
  • 5
@PurpleHaze: A my próbowaliśmy kilku innych rodzai i klienci narzekali. Niektóre się rozgotowywały bardzo łatwo, niektórych nie dało się ugotować dobrze. Combino się przyjęło i działa.
  • Odpowiedz
@KubaJam: Psychologia tłumu. Obserwuję to w pracy, jedna do drugiej dzwoni, każą mężom kupować na zapas jakieś produkty. Trzecia usłyszy, robi to samo. Spirala się nakręca. Menadżerowie w Lidlach są szczęśliwi. Gorzej, jeśli ta "panika" urośnie do gigantycznych rozmiarów. Z częścią produktów nie będzie problemu, ale różnie może być.
  • Odpowiedz
@KubaJam: kiedyś były fajne szafki w lidlu - promocja za 99 PLN z 299

Były cztery sztuki - pies z kulawą nogą koło nich się nie kręcił - chodziłem po lidlu pół godziny, zrobiłem najważniejsze zakupy i na koniec spakowałem dwie szafki - minutę później kolejne dwie się rozeszły xD
  • Odpowiedz
@KubaJam: Ja robię duże zakupy, bo po pierwsze zamawiam je online i nie boli mnie czy ich będzie 5 czy 50 kg, a po drugie po prostu szkoda mi czasu na codzienne stanie w kolejce po pudełko ryżu czy innej kaszy kiedy one mają rok przydatności do spożycia. Mam w domu dedykowane na spiżarnię pomieszczenie, a na bieżąco (~raz w tygodniu, więc też trochę więcej) kupuję tylko to co się
  • Odpowiedz
  • 0
@dan3k: Domowe zakupy tez robię online. Do firmy się nie da. Wiele produktów przywożą nam dostawcy, a takie wyskoki to zawsze 2-3h dziennie w sklepach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jeffrey_M: ojejku, bo co? Bo dla ciebie nie zostanie?

Na bazar wypierdzielaj zakupy robic bo widze ze lidl to za wysokie progi dla ciebie xd
  • Odpowiedz