Wpis z mikrobloga

@Felonious_Gru: autotesto średnio polecam. Przyjadą, zrobią Ci 50 zdjęć auta, nie zobaczą nawet od spodu często, pomierzą Ci wysokośc bieżnika (Jakby to #!$%@? było ważne przy aucie za 50-100k) i zabulisz 500-800zł.
@Felonious_Gru: wcale nie marnowanie kasy, wręcz przeciwnie. Ja na autach jako tako się znam, a mimo to jak mam jechać przez pół polski do Mirka, żeby się tylko wkór@*% to wolę zapłacić firmie żeby sprawdziła. Dwa razy brałem autotesto i dwa razy dzięki nim uniknąłem zakupu szrota. Raporty są dosyć szczegółowe, w każdym razie odniosłem takie wrażenie. Tylko jak już to nie bierz najtańszego, bo te droższe zawierają znacznie więcej istotnych
@kawuel: jak jakoś dwa lata temu mój ówczesny niebieski kupował auto, to brał dla porównania kilka tych firm od sprawdzania aut. Z tego co pamiętam to ogólnie narzekał na te firmy, ale najmniej chyba na autotesto, więc wychodzi na to, że przynajmniej wtedy byli najlepsi.
Byli może najlepsi z tych firm które porównywał. Z pewnością nie są najlepsi w Polsce.


@Pio23 @Felonious_Gru: To jak dobra jest firma sprawdzająca auta przed zakupem, w dużej mierze zależy od procedur jakie stosują przy diagnozie auta, oraz osoby sprawdzającej dane auto. W mojej opinii autotesto ma na tyle dobre procedury, że wybierając pakiet średni można już spokojnie ocenić stan auta. A co do osób sprawdzających auta, to już różnie bywa.