Wpis z mikrobloga

@eARLq3: Powiem Ci, że więcej filmów nie oglądałem, ale na podstawie tego jednego mogę Ci to przyrównać do moich doświadczeń, gdzie w różnych pionach mam sporo znajomych. Ludzie, którzy na codzień są mili i grzeczni w pracy są też raczej grzeczni, ale zdecydowanie stanowczy. A jak się petent zaczyna rzucać i pyskować, ewentualnie widać że typ z tych "kozaków", to inaczej niż na chama się nie da, bo Ci na głowę
@kmt187: "Powiem Ci, że więcej filmów nie oglądałem"

To obejrzyj, to ze ktos jezdzi starym BMW ma dres i byl karany ale do policjanta zwraca sie per Pan, gdzie policjant do niego na Ty caly czas, zle swiadczy o tym drugim.

O panu z nagrania wyzej nie mowie
Zreszta, "mogę Ci to przyrównać do moich doświadczeń, gdzie w różnych pionach mam sporo znajomych." ogladajac pewnie i tak nie zobaczysz :)
Tak
@eARLq3 Nie no, zapisałem sobie już także wieczorem pooglądam xD akurat to czy ktoś do kogoś mówi na pan czy na Ty dla mnie nigdy nie miało większego znaczenia, także na to pewnie uwagi nie zwrócę, ale generalnie obejrzę, bo to czy ktoś jest chamem czy burakiem można stwierdzić jeżeli w kilku różnych sytuacjach będzie zachowywał się równie chamsko.
@kmt187: Nie jak jezdzisz "Porsche" w Polsce.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

To ze masz narkotyki przy sobie i policjanci beda tobie zagladali do gaci na ulicy nie oznacza ze tracisz prawo do godnego traktowania, ten program to kwintesencja policyjnego buractwa w kraju, zwlaszcza wielki pan burak policjant z nagrania, ktory pewnie w