Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zgredinho: kiedyś z tego co pamiętam wyświetlali mniej reklam, bo nie przerywali programów reklamami. Nie wiem czy coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
@Czyjatoja film o zenku obejrzało nie całe 500tys ludzi. Z tego co czytałem, żeby film na siebie zarobił musiałoby go zobaczyć 1,5mln. Tak więc nie zarobił na sobie
  • Odpowiedz
@Loginsrogim: Jeśli ktoś kto zarządza państwem, jedynie je dzieli, a nie potrafi go zjednoczyć w takich warunkach, to znaczy, ze sie do rzadzenia po prostu nie nadaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zgredinho: no wlasnie ma ich mniej od konkurencji, bo nie moga puszczac reklam w trakcie programow. A takie reklamy sa najlepiej płatne. Niektore programy dziela sztucznie na czesci ale to i tak ulamek w porownaniu do konkurencji. A na Zenku pewnie zarobili, watpie by stracili przy takiej ogladalnosci, a jeszcze beda pewnie puszczac w telewizji niedlugo.
  • Odpowiedz
@Loginsrogim:
Jeżeli kogoś nie stać na dzieci, to się po prostu do tego nie nadaje i nie powinien być zachęcany żadnymi 500+
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
film o zenku obejrzało nie całe 500tys ludzi. Z tego co czytałem, żeby film na siebie zarobił musiałoby go zobaczyć 1,5mln.


@jakacper: Bzdura

Z kolei "Super Express" dotarł do dokumentów, z których wynikało, że twórcy filmu liczą na półtoramilionową widownię. Zysk wyniósłby wtedy ponad 11 mln zł....
  • Odpowiedz