Wpis z mikrobloga

Dzisiaj jak byłem w galerii to zauwazyłem laske, ktora sama siedziala. Na oko tak 17/18 lat. (Ja mam 19) Widzialem ze jest troche smutnawa i juz mialem podchodzic do niej i zadac proste pytanie czy szuka przyjaciela xD, ale w polowie drogi sobie zdalem sprawe ze wyjde na takiego w #!$%@? creepa xD. Jestem zdesperowany, potrzebuje znajomych bo ta samotnosc mnie niszczy. Jak by ktos do was tak podszedl to byscie go opluli czy zaregowali inaczej? #przegryw #pytaniedorozowychpaskow #rozowepaski #niebieskiepaski #depresja #feels
  • 10
@maczetaskarpeta teraz są jakieś #!$%@? czasy, że jak się do laski zagada, to od razu że jakiś creep. Matko Boga, jak ja tego nie rozumiem. Ale ogólnie tekst "czy nie szuka przyjaciela" mega słaby, musiałbyś się bardziej wysilić. Jakbyś zagadał jakoś neutralnie, o byle czym, a nie od razu z jakąś propozycja bycia przyjacielem czy czymkolwiek, to duże szanse na to, że może byście sie polubili. Pamiętaj też, że natura ludzka jest
Prędzej według mnie powinieneś zapytać czy wszystko ok czy cos w ten desen


@herek22: taaa, powinien od razu zacząć od 'uśmiechnij się!' xDD normalnie powinien zagadać pomijając jej 'smutny' stan, który mógł być spowodowany resting bitch facem
Jakby ktoś tak do mnie podszedł i zapytał czy szukam przyjaciela to faktycznie mogłabym wstać i odejść. Ale jakby mnie zapytał np. czy mam ochotę pogadać o czymś , czy chce posiedzieć sama czy może w czyimś towarzystwie. Ogólnie jak piszą niebieskie 'mniej creepy'. To myślę, że to może być fajny start znajomości :)