Wpis z mikrobloga

Podobne ale nie:)


@eMTeeR: Pewien nie jestem ale optycznie przypominają studyjniaki od KRK. Jest sporo różnych wersji i często je aktualizują (głównie wygląd i wkładają co raz gorsze, tańsze bebechy).

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sokytsinolop: blat kupiony oddzielnie?
@eMTeeR: gotowe biurko kupiłeś czy oddzielnie stelaż? Planuje podobne wymiary 190x60 i się zastanawiam czy blat będzie wisiał na dwóch nogach czy potrzebna jest podpórka pozioma na której będzie lezec
  • Odpowiedz
@eMTeeR: pytanie nawiązujące do pytania @rosso_corsa, na jakim stelażu siedzi blat? Kupiłeś czy sam robiłeś? Jeżeli kupiony to czy z regulacją góra-dół i prawo-lewo (szerokość), gdzie kupiony, za ile, regulacja elektryczna czy manualna? Sorry, ze tyle pytań ale sam się rozglądam za stelażem i idzie zwariować rozrzut od kilku stówek do kilku tysięcy i dodatkowo nie mogę znaleźć w Polsce z regulacją manualną na korbkę (widziałem takie na
  • Odpowiedz
@m4kb0l zewnetrzna karta dźwiękowa np scarlett solo, monitory studyjne sa raczej do robienia muzyki dlatego ze sa płaskie tzn nie maja nic podbite, niemniej dosyć dobrze grają i nikt w takich glosnikach juz w #!$%@? nie leci bo kupują je ludzie co już jakieś pojęcie o tym jak coś ma grać mają i nie kupią od tak w mediamarkcie. Ze swojej strony polecę yamaha hs-7 albo tak do uzywania komputerowego hs-5.
  • Odpowiedz