Wpis z mikrobloga

@Bokusz: nie jest źle, ale jakoś mi ten refren średnio pasuje - tzn rozumiem, że pewnie miało to nadać klimatu tamtych czasów temu kawałkowi, ale mi się to gryzie i niezbyt łączy. Może po większej ilości przesłuchań zmienię trochę zdanie, tak czy inaczej preorder zamówiłem, bo chłopaki poniżej pewnego poziomu nie schodzą, ale jak na razie dla mnie szału nie ma.
  • Odpowiedz
@Bokusz: #!$%@? w ostatniej piosence było że mu matka umarła jak był młody, teraz że jak wyjeżdżał do Wawy to mu matka wróżyla powrót za tydzień. Widać że rapy bez prawdy, tylko to co się zrymuje i nawinie na język ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Sponsorowany_z_500plus: jak sokół robił storytelling w "każdy ponad każdym" to wszyscy wiedzieli że to fikcja przemieszana z elementami prawdy, a tutaj Oskar rzuca jakieś ckliwe gówno obliczone ma wywoływanie uczuć, przewija to jakby było z jego życia wzięte, po czym w następnym kawałku temu zaprzecza. Uważasz że to normalne? Bo dla mnie to struganie jeleni z fanów
  • Odpowiedz
@JanDzbanPL: ten kawałek to nie jest opowieść o młodości Oskara, bo on na początku 90' musiałby już mieć koło 20 stki skoro z chaty się wynosił, a z tego co wiemy jest trochę młodszy. Może to historia jakiegoś jego koleżki, wujka, przyjaciela.
  • Odpowiedz