Wpis z mikrobloga

  • 619
Ale Ministra Zdrowia to ja mega szanuje. Dowiedział się w nocy i od razu o 8 konferencja( chociaż wielu uważało że rząd ukrywa). Mówi szczerze zamiast gadać że wirus nie będzie w PL albo że to tylko pojedyncze zakażenie. Mówił od dłuższego czasu że on będzie w kraju, że możemy spodziewać się mega dużych ilości zachorowań, że leczą objawy. Akurat w kwestii wirusa daje radę facet. #koronawirus #niepopularnaopinia #2019ncov
  • 42
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 60
@susuke15: dokładnie a lewactwo do dzisiaj aż kwiczy że ukrywajooo!!! Jeszcze mieli urojenia że ogłoszą w sobotę zaraz przed konferencją Kidawy żeby ją tylko przyćmić XDDD. Jak by Kidawa była nie wiadomo kim XDDD. Co to są za dzbany to masakra.
  • Odpowiedz
  • 278
@CapoDiPtakMuzzapi ja też nie przepadam za PiS ale na razie wszystko logicznie. Zrobili dziś rozkładanie namiotów polowych jakby brakło mijesca, mogli wcześniej okej ale i tak lepiej że dziś niż jak pół kraju będzie chora. Wydaje mi się że koleś jest mega szczery w wypowiedziach.
  • Odpowiedz
@susuke15: ja tam gościa szanuje. Służba zdrowia to bagno i nie ma znaczenia które rządy to wezmą pod pieczę. Szumowski jak na PiSowca jest ogarnięty i uważam ze to jeden z tych lepszych ministrów w tym rządzie.
  • Odpowiedz
@susuke15: Jak PiSu nienawidzę z wielu powodów (głównie za niedziele, bo podatki jeszcze mogę zrozumieć), to jednak muszę przyznać że jednak ich zachowanie ma sens. Nawet nie wygląda na to że otwarte loty do Chin nam zaszkodziły, wręcz może to się przydać jak Chiny będą chciały sprzedać nadmiar sprzętu po swojej epidemii.
  • Odpowiedz
@susuke15: Znam i szanuje. Człowiek jest IMO jednym z lepszych lekarzy w tym kraju, teraz został ministrem i jedyne do czego można się przyczepić to fakt, ze nie zachowuje się jak polityk.
Jedna z tych osób co mogłaby zostać na stanowisku po zmianie opcji politycznej.
  • Odpowiedz
@susuke15: mam info z pierwszej ręki ze szpitali i MZ #!$%@? wie co się dzieje w szpitalach. Ten kraj nie wytrzyma dodatkowych kilkuset chorych wymagających hospitalizacji w oddziałach zakaźnych nie mówiąc już o respiratorach. Brak sprzętu i brak możliwości jego zakupu bo inne kraje też się zaopatrują. Tego nie usłyszysz na konferencji. Miej nadzieję, że epidemia u nas się nie rozwinie
  • Odpowiedz
@AtrFib25_v2: jednak minister ten chlew firmuje swoim nazwiskiem. Nie przeszkadza mu że w końcówce koniunktury rząd rzuca miliardami na bombelki, mimo że w służbie zdrowia jest zapaść.
No ale najważniejsze że ładnie poprowadził konferencję.
  • Odpowiedz