Wpis z mikrobloga

@edicsson: @100x: @WielkiElektronig: jak nie robicie sobie jaj to opiszcie ten proces, cos więcej inaczej kasuje głupoty bo dla mnie to ważna sprawa. @YumeNikki: dobrze mniej więcej napisał ile to zajmuje
Również u mnie już 20 lat.
30 lat to obecny wiek czy ile lat masz problem ?
No u mnie też tym liczeniem blisko 30.

Rozumiem.
Napiszesz coś wiecej?
Skrobię cały czas powierzchnię boje się zrobić duży
@nowylogin234: Obecny wiek - no i nie mogę powiedzieć, że ja zmieniłem się o 180 stopni - raczej zaakceptowałem pewne fakty dotyczące własnej osoby i trzymam te demony na smyczy - czasami się jakiś zerwie ale staram się tego wtedy nie wyolbrzymiać. Nie stworzyłem siebie na nowo bo musiałbym wtedy wyrzucić do kosza wszystkie doświadczenia które sprawiły, że jestem jaki jestem - a nie wszystkie były złe.

Ciężko mi mireczku coś
@justguylol: od urodzenia ;d
A tak na serio od wyrzucenia poza krąg akceptowanych osób i szczucia, gnębienia. Błędna reakcja odsunięcia się, zamiast walki przez to jak było w domu. Brak ludzi z którymi możesz cokolwiek robic, mimo że się nie dajesz to i tak cię życie zmienia. Dalej skutki traumy i fobii itp.
@WielkiElektronig: robię to, całe notatniki zapisane non stop tego z myśli nie wypuszczam i kłuje łyżka ścianę no ale może coś inaczej muszę robic. Mądrzej. ?
Trzeba poznać swoje reakcje tak? I potem się utożsamić z nimi?
No masakra bo ja nie chce się utożsamiać z nimi. To taka pułapka?

@edicsson: poczytałem trochę na necie o Gestalt I brzmi... Jakoś holistycznie udochowiono.. że trochę mnie to odpycha, zawsze mi się
poczytałem trochę na necie o Gestalt I brzmi... Jakoś holistycznie udochowiono.. że trochę mnie to odpycha, zawsze mi się to kojarzy z sektyzmem i jakimiś fanatyzmami. Jak przebiega psychoterapia w tym nurcie, jakbyś mógł, z pierwszej ręki, napisać?


@nowylogin234: nie, absolutnie takie nie jest. W skrócie bazujesz na tym co się dzieje aktualnie w twoim życiu i odkrywasz schematy, które mogły mieć źródło w przeszłości. Takie trochę babranie się w najgorszym
@nowylogin234: chłopie, pytasz o jedną z najtrudniejszych rzeczy na świecie... Ja miałem raczej umiarkowaną depresję, a głównym moim problemem była zerowa wręcz samoocena. Nie jestem żadnym wyznacznikiem co należy robić. Na terapiach dochodziliśmy do tego skąd u mnie takie braki, jak je wypełjnić, czego mi brakuje. Równolegle żaliłem się na swoje życiowe problemy i przy okazji mówiąc o tym, łatwiej było mi podejmować bardziej rozsądne decyzje. Potem poznałem swoją przyszłą żonę,
Ja miałem raczej umiarkowaną depresję, a głównym moim problemem była zerowa wręcz samoocena.


@WielkiElektronig: Czy Ty mnie czasem wczoraj nie wyzywałeś od przegrywa, który boi się komuś w oczy spojrzeć? XD No kto by się spodziewał, że jest zupełnie odwrotnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie, teraz już wiem czemu się tak #!$%@?łeś bez powodu.

Mimo wszystko fajnie że coś z tym robisz i się leczysz.
Mimo wszystko fajnie że coś z tym robisz i się leczysz.


@Czarna_ksiazka: juz zrobiłem. I jest ze mną całkowicie dobrze.

Mnie tylko zajebiście triggeruje #!$%@? typu: o HEHE patrz 1/10, p0lka, spemiarz, białorycerz i te wysrywy niedorobionych przychlastów. Może dostałeś rykoszetem, ale na żywo za takie teksty leci buła z miejsca i bez zastanowienia. Nic nie poradzę, prócz tego nerwowym jestem człowikiem ¯\(ツ)_/¯

Jak jestes obrażalski, to sorry :)
Mnie tylko zajebiście triggeruje #!$%@? typu: o HE_HE patrz 1/10, p0lka, spemiarz, białorycerz i te wysrywy niedorobionych przychlastów


@WielkiElektronig: no i prawidłowo, mnie do tego tak samo triggeruje "pokasz mi st00bki, usiądz mi na twarzy skarbie", no bo przyznaj, że to jest co najmniej tak samo żałosne.