Wpis z mikrobloga

@jennavain: w Twoim przypadku naprawdę niewiele potrzeba do oceny, skoro tak się zachowujesz w rozmowie z jakąś laską, która zalazła Ci za skórę, to czego się po Tobie spodziewać? Że jesteś inteligentna, oczytana, kulturalna?

Tymi wpisami reprezentujesz siebie, nie znam Cię ale bez urazy, mentalna biedota aż piszczy z tych wpisów, w sumie obie się od nieciekawej strony pokazałyście i obie dalej w to brniecie, co robi się już z
  • Odpowiedz
@jennavain: nie wiem, zawsze wydawało mi się, że jednym z wyznaczników inteligencji jest umiejętność prowadzenia merytorycznej dyskusji - jakoś nigdy nie widziałem, żeby dojrzali, inteligentni ludzie wrzucali na siebie w ramach kłótni. Ale widzę, że się myliłem ;-) Ale kontynuujcie, zrobię sobie kanapki i będę dalej czytać >:D
  • Odpowiedz
@megson91: Nie czytałem całej tej dyskusji, bo mi się nie chciało, ale ja dwa razy dziennie chodziłem się chłodzić i przy okazji umyć przy umywalniach obok basenów ;) Jeśli widziałaś kolesia w masce z jednym okiem (patrz- avatar) to na pewno widziałaś Druidowskiego :D
  • Odpowiedz
@jennavain: Hmm, nie. Byłem pokojowo nastawiony i bardziej śmiałem się z siebie samego, niż z innych, a jak już z innych, to było to śmianie się razem z osobami, które specjalnie się jakoś dla śmiechu ubrały ;)
  • Odpowiedz