Wpis z mikrobloga

Różnice w Polsce wyniosły w 2017 roku 7.2% według Eurostat. No rzeczywiście #!$%@? duży mamy problem


@panTralalinski: Owszem, jest to problem. Mężczyzna jest wyraźnie lepszym i wydajniejszym pracownikiem od kobiety (uśredniając wszystkie zawody) i jeśli różnica w ich wynagrodzeniu wynosi zaledwie 7.2%, to znaczy, że kapitał w gospodarce jest bardzo nieefektywnie zarządzany.

Może nie tyle co mniej pracują, a wykonują mniej płatne zawody, to jak porównać kelnerke z mechanikiem, porównanie z
@slodziak: Szczerze mówiąc, to do pogladow pajaca Korwina osobiście mi daleko, moje wyobrażenie rynku jest zasadniczo bardziej złożone. Ale fajnie popatrzeć na fikołki tych, którzy mają z tym problemy poglądowe. Dramat polega na uprzytomnienu, że obostrzenia nie przystoją do wolności. Ot, woda nigdy nie będzie sucha, wielkie zaskoczenie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
O nawet odpisują szybko :D

Łukasz (Bolt)

Dzień dobry,

dziękuję za zgłoszenie.

Nasza kampania nie miała na celu nikogo dyskryminować. Jest mi niezmiernie przykro ze względu na to, że tak została przez Pana odebrana. Jesteśmy tolerancyjni wobec wszystkich osób i środowisk, i nie akceptujemy żadnej formy rasizmu.

Czy jest jednak coś, co mógłbym zrobić, aby nie usunął Pan konta?
@Jwplayercwel: Usunąć konto w systemie Bolt i nie korzystać z usług seksistów którzy dyskryminują mężczyzn i powielają kłamstwa o tym że kobiety niby mniej zarabiają tylko dlatego że są kobietami.

Wykopowe biedne chłopaczki. Kiedy wolny rynek jest za wolny i trzeba decydować za przedsiębiorcę, komu powinien dać upust. Ciekaw jestem, czy protestujecie pod sklepem z ciuchami XXXL, bo nie przedają rzeczy dla suchoklatesów. Żałosne.


@biliard: Wolny rynek pozwala mi być