Wpis z mikrobloga

@elpredatoro: No #!$%@? rzeczywiście... Coś się zmieniło, bo pamiętam ten zapis bardzo dobrze. Ale nie zmienia to faktu, że powyższe zdjęcia nie są zgodne z regulaminem.
to jest bezsensowne szczucie cycem, celowa seksualizacja, żeby tylko osiągnąć marketingowy cel.


@nietosamo: No jest... I co w związku z tym? Jak dziewczyna chce, to pokazuje, męska część chce oglądać to ogląda. Komu to przeszkadza? Feministkom, których nikt oglądać nie chce?
@defoxe: tu nie chodzi o feminizm, a o zwykły rigcz. Jakby facet z gołą klatą reklamował np. książkę, to też by mnie to oburzało. Może po prostu nie śmieszy mnie taki humorek z hehe jajem, a może nie uznaje koncepcji marketingowej gdzie nie tylko kobiety, ale i coraz częściej np. dzieci pokazywane są w sposób, który nie ma na celu przedstawienia walorów produktu, a jedynie odwołanie się do pierwotnych instynktów, w
facet z gołą klatą reklamował np. książkę, to też by mnie to oburzało.


@nietosamo: bo kobiety raczej taka treść oburza, facetów przeciwnie.

Może po prostu nie śmieszy mnie taki humorek z hehe jajem


@nietosamo: no to nie do końca chyba w tym sensie jest, że "śmieszne".
Chodzi o to, że sesja nie jest tak na poważnie, przedmioty sprzedawane są pokazywane w sposób jaki zasadniczo nikt ich chyba tak nie pokazywał.
@defoxe: nie dramatyzuje a przedstawiam swoją opinię na portalu ze śmiesznymi obrazkami. I dalej się z takimi praktykami nie zgadzam. Kiedyś w czeluściach internetu czytałam, że takie przedstawianie produktów nie wpływa na zwiększenie sprzedaży, bo rozprasza. Jak będzie w tym przypadku, nie wiem.