Wpis z mikrobloga

Tak wyglądają piłkarze po graniu przez 90 minut na włączonym OBS, po nowym patchu.

Obrona/atak zrównoważone, włączony OBS, specjalnie nie robiłem zmian, piłkarze zaczynali z kondycją na poziomie 99.

Większość w tej drużynie mają po 90+ staminy (Silva i Lainer 99 xD), a wyglądają jak flaki, nawet bramkarzowi się dostało ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wołam @mrberto
#fut
Pobierz hvgbbbjbvkjhgtkkkkkkkkkk - Tak wyglądają piłkarze po graniu przez 90 minut na włączon...
źródło: comment_1583266263zpw2P51wQnwR8nd6u9kHAg.jpg
  • 15
@dulux23: @mrberto: chcąc to zniwelować #!$%@? tę grę jeszcze bardziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teraz każdy mecz wygląda w taki sposób, że jak przeciwnik prowadzi do przerwy przynajmniej 1 bramką, to gra na czas, podając między obroną, pomocą, a bramkarzem. I teraz najlepsza część, chcesz go przycisnąć i włączasz pressing, ale oni jeszcze bardziej #!$%@? pressing o czym wspominali.
I jak włączyłem w 55 minucie taktykę
@mrberto: Muszę popróbować. Najpierw ten pressing na strzałce, w meczu do ustawienia. A potem nieustanny pressing w taktyce. Zdecydowany pressing i pressing po stracie nic nie da, bo gościu gra na czas, to ja muszę go napierać, żeby popełnił błąd.

Trzeba protestować i chętnie posłucham jakichś rad, bo nie wyobrażam sobie gry o G1/e3, jak nie będę miał pomysłu/szans na odrobienie strat