Wpis z mikrobloga

@10129: raczej nie zależy mi na 100fps+, bo nie sądzę, żebym widział różnicę w porównaniu z 60fps, bardziej chodzi mi, żeby tytuły przez jakiś czas jeszcze chodziły.
  • Odpowiedz
@OverEmotional: okej, to wezmę to w takim razie pod uwagę.
do tej pory rozważałem monitor z 60Hz
@10129: warto brać monitor z 60Hz, jak zamierzam grać? Dużym będzie to ograniczeniem. Bo znalazłem z fajną rozdziałką Dell U2415 1920 x 1200 IPS z dobrą gwarancją, ale 60Hz. Jak ma być widać różnicę, to może kupie coś innego np.

ogólnie zastanawiam się nasz 1200p 24" (raczej to ze względu na skromny budżet
  • Odpowiedz
@Lewo: bardziej bym na matrycę patrzył, te 5ms to tak naprawdę jest 15- 22 w tanich ips. i duży input lag
24G2U jest bardzo dobry ale trochę nie na ten zestaw
i tak więcej niż 60 fps nie będziesz miał na tej grafie w nowych grach, chyba, że na niskich / średnich. w 1440p
  • Odpowiedz
@10129: czyli mniejszy 24" z 144Hz i wydajnością pozwalającą korzystać z tych 144Hz

bo jak znajdę 27" z 144Hz i 1440p, to mógłbym mieć niezłą płynność, ale przy tej rozdziałce nie będę mieć za bardzo wydajności by wykorzystać 144Hz - zniżę detale do średnie/wysokie i zadowolę się mniejszą płynnością, ale mam większy obszar roboczy z którego często korzystam
  • Odpowiedz
@Lewo: tylko co Ci z rozdzielczości w grach jak detale zniżać na średnie trzeba?
no jak do pracy potrzebujesz to fHD 16:9 może być średnio wygodne, to już sam musisz zdecydować co jest ważniejsze dla Ciebie. Albo kupić drugi tani monitor poleasingowy i używać obu do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz