Wpis z mikrobloga

@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Lewactwo stworzyło przegrywów, rewolucja seksualna spowodowała powrót do naturalnego podziału seksualnego. Prawactwo ich zagospodaruje obietnicami że znowu będzie 50% do 50% a nie tak jak teraz 20% do 80% + faworyzowanie prawne w pakiecie.
Taka prawda. Model 1+1 nie został wypracowany bezcelowo, monogamia to był wynalazek kulturowy, bo wcześniej mała grupa mężczyzn zdobywała większość kobiet a teraz mamy powrót do stanu naturalnego, czyli do modelu pierwotnego.
Lewactwo stworzyło przegrywów


@wypok312: Niestety, brutalna prawda jest taka to jak jesteś życiowym przegrywem, to szukasz usprawiedliwienia na swoje niepowodzenia obarczając winą tego "obcego". Kiedyś byli nim żydzi i mniejszości, dzisiaj są bliżej nieokreśleni "lewacy", a życiowe #!$%@? jak były, tak sa i będą ( ͡° ʖ̯ ͡°). Was nie trzeba tworzyć, sami sie wychodowaliście bo nie umiecie dostrzec swoich wad i ich przezwyciężyć.
@grubson234567:
Tu nie chodzi o usprawiedliwianie tylko fakty historyczne.
Kiedyś kobieta miała przydzielonego partnera i koniec. Nie było przyzwolenia na bolcowanie się na boku, kobieta z samotnym dzieckiem bez ślubu nie dostawała pomocy i była wyrzutkiem społeczeństwa. Kultura brała za ryj naturę, dopiero po rewolucji seksualnej wróciliśmy do stanu pierwotnego gdzie tylko 20-30% facetów rucha.
Kiedyś kobieta miała przydzielonego partnera i koniec. Nie było przyzwolenia na bolcowanie się na boku, kobieta z samotnym dzieckiem bez ślubu nie dostawała pomocy i była wyrzutkiem społeczeństwa


@wypok312: Tak tak, a taki Prus tworząc Lalkę ponad wiek temu to musiał zmyślać wokulskiego i puszczającą się łęcką ( ͡° ͜ʖ ͡°). Lepiej nie czytaj co się działo w czasach Roko np we XVIII wiecznej francji. O kochankach
@wypok312: wiadomo, zawsze było super cudnie zajebiście, ale przyszły te lewaki i teraz na szczęście/nieszczęście można ich o absolutnie wszystko obwiniać.

Nawet za to, że kobiety nie chcą się wiązać z ludźmi bez perspektyw xD

Kurde, gdybyście serio byli tacy MGTOW to nie moglibyście się opędzić od kobiet. A tak nie jest - mgtow stał się ruchem dla zwykłych przegrywów i to widać w najnowszych memach i postulatach - zerknij co
@grubson234567:
Działo się ale nieoficjalnie, albo wśród elit.
Zaraz mi napiszesz że kobiety miały takie same prawa bo Marie Curie Skłodowska dostała się na uczelnie czy jakieś inne wyjątki.
Konserwatywny patriarchat drobnomieszczański trzymał wszystkie kobiety za ryj.
To jest fakt. Nie było narcystycznych i wyuzdanych loszek które dymają się na prawo i lewo a potem dostają socjal. Tzn były ale ostracyzm je niszczył, dzieci były porzucane a takie kobiety musiał y
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Z Tobą się nie da rozmawiać bo dopisujesz mi jakąś agendę polityczną i wartościowanie.

Stwierdziłem że kiedyś był monogamiczny konserwatywny patriarchat i że teraz go nie ma więc mamy powrót do stanu naturalnego.

Nie stwierdziłem że to "dobrze" czy "źle".

Jeżeli coś opisuje to nie znaczy że to coś popieram. Mogę np opisać poligamię w islamie.
Działo się ale nieoficjalnie, albo wśród elit.


@wypok312: Działo się w każdej klasie społecznej, ale to akurat życie elit było skrzętnie zapisywane. Taka różnica ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaraz mi napiszesz że kobiety miały takie same prawa bo Marie Curie Skłodowska dostała się na uczelnie czy jakieś inne wyjątki. Konserwatywny patriarchat drobnomieszczański trzymał wszystkie kobiety za ryj.


W sumie nic oddać nic ująć, Urocze sa te maczo-przegrywo
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Czyli twierdzisz że rewolucja obyczajowa to coś złego, że to czyjaś wina, ale nie lewactwa? Nie ogarniam.

Dokonujesz na mnie projekcji jakichś swoich przekonań.

W patriarchalnym monogamicznym konserwatywnym społeczeństwie mężczyzni którzy nie spełniali oczekiwań kobiet mieli znacznie większe szanse, np poprzez swatanie.
Ma wyjść za mąż i koniec.

Po rewolucji obyczajowej z którą lewicowe ruchy się utożsamiały, takiemu samemu mężczyźnie jest trudniej znaleźć partnerkę, bo chociażby nie można już tak
@grubson234567:
Musisz uważać lewacką/liberalną rewolucję obyczajową za coś złego, skoro tak się wypierasz diametralnych zmian mentalnych które przyniosła.

Czyli co, konserwatyzm niczym się nie różni? Nie ma żadnych różnic? Teraz panuje taka sama rozwiązłość seksualna?
Czyli co, konserwatyzm niczym się nie różni? Nie ma żadnych różnic? Teraz panuje taka sama rozwiązłość seksualna?


@wypok312: Zaryzykuję twierdzenie że były takie okresy w historii iż społeczeństwo było nawet bardziej rozwiązłe niż dzisiejsze struktury społeczne. A potem następowała cześciowy nawrót konserw. Ot np przejście z Baroku gdzie wersal dla elit stał się wręcz zakonem, nagle zamienił się w jeden z największych burdeli europy. (i to przed rewolucjami ( ͡°