Wpis z mikrobloga

@AkyszLewusie: no tak, niemcy upadna bo u nich duzo tych arabusow. znajac sasiadow zza odry to wyjdzie im to na dobre i taka polske wciagnac d--a. niemiec hans bedzie mial czas dla siebie, hobby a polack roback bedzie j---l nadgodziny zeby oplacic rachunki za prad i kupic zarcie jak inflacja w--------i i 500 plus bedzie nic nie warte
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie: oprócz wyższych (o wiele wyższych) kosztów, które musielibyśmy ponieść i na które nas nie stać, to pisanie "co może pójść nie tak" jest słabe. już od jakiegoś czasu prowadzone są nad tym badania i wynika z tego, że ludzie biorą mniej l4, pracują wydajniej i są po prostu szczęśliwsi. gdybyśmy zamiast normy w postaci 40 godzin pracy, mieli 60 godzin, to pisałbyś tak samo? i ja nie mówię, że
  • Odpowiedz
@AkyszLewusie: jeśli w 5 godzin zrobią tyle co polack przez 8 albo 12 to ¯\_(ツ)_/¯

Ja wiem, że masz mentalność niewolnika i pewnie siedziałbyś 8h obojętnie czy pracę byś wykonał w 2, 5 czy 7 godzin. W końcu co szef niewolni... yyy, tzn. przedsiębiorca, powie.
  • Odpowiedz
moja mentalnością niewolnika moglbym kupic ciebie i pol twojej rodziny i byście za murzynow na polu bawelny u mnie robili¯_(ツ)_/¯


@AkyszLewusie: jak ktoś tak p------i to wiem, że jedyne co może kupić to cziperki i kole od kieszonkowego od mamy xD

nawet się nie kompromituj
  • Odpowiedz
@PanEdzio: Niech związkowcy najlepiej wywalczą 0 godzinny tydzień pracy i każdy niech zarabia miliard miesięcznie, wtedy będzie dobrobyt? A kto będzie produkował np. jedzenie? A po co produkować, samo się zmaterializuje!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PanEdzio: w ogóle pan Piotr wieloma swoimi działaniami udowadnia, że w konkursie na najgorszego Dudę w polskim życiu publicznym wcale nie jest na straconej pozycji
  • Odpowiedz
@PanEdzio @Harven @AkyszLewusie Ale to nie dotyczyło wszystkich, a tylko niewielkiej grupy 2 milionów pracowników przemysłu ciężkiego. Was p------o chyba, że pomyśleliście, że cały naród by tak pracował xD sam wróciłem godzinę temu z arbeitu, z budowy, Niemcy przeważnie robią normalne 10 godzin, w piątek tylko schodzą wcześniej zazwyczaj, bo tak już się robi. Na obecnej budowie rodowici Niemcy orają normalnie od 6 do 18
  • Odpowiedz