Wpis z mikrobloga

  • 1
@Jud-Suss Postaram się potraktować Twój wpis jaki nie-bait. Jedna rzecz mnie zawsze intryguje w obecnym postrzeganiu świata - to ze zaklada się że kiedyś ludzie mieli inną seksualność. Czyli : przytoczę wam 2020 jakby to teraz nastały wyuzdane czasy. Jak kiedyś trafiłem w towarzystwo Polski prowincjonalnej opartej na sztachotekach i imprezach od soboty do soboty to nie wierzyłem w opowieści do czasu aż nie zobaczyłem na własne oczy ci się tam
  • Odpowiedz
@Wolowinka: @Jud-Suss: nie żebym nie szanował takich osób, ale mam prośbę taką, żeby na przyszłość szukały sobie takiej samej osoby z takimi samymi poglądami i przeżyciami.

A potem taki biedny Miras prawiczek trafia na partnerkę z "trzema" partnerami przed nim. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym takie ruchanie się co tydzień zwiększa prawdopodobieństwo złapania jakiegoś syfu, wręcz jestem przekonany że po pół roku takiej
  • Odpowiedz
kolejny, który myśli, że sraka baby jest zawsze czyściutka, pachnąca, zdezynfekowana XDDDDDDDD

Nawet mi cię nie żal, pewnie poszedłbyś celowo do tej żabki i kupił bułki bez folii tylko żeby sprzedawczyni położyła je na tym brudnym od kału blacie, a ty potem zajadałbyś ze smakiem XDDDDDDD


@przegrany_przegryw: A gdyby to była focia ze Stanów to MUJ BORZE, ALE PIEKNY SRALNIK, USIADZ MI NA MORDZIE KOCHANIE

Dlatego jesteście #!$%@? ludzie XD
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Strasznie się cieszę, że w tej swojej propagandzie, piszesz bzdury u większości budzące jedynie uśmiech politowania, aż strach pomyśleć, co by było, gdybyś robił to dobrze.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: #!$%@? ludzie XD kogo obchodzi wasze zdanie na temat innych ludzi? niech se kazdy robi co chce jeśli przez to nikomu nie dzieje sie krzywda. 2020r ludzie dają #!$%@? o #!$%@? XDDDD
  • Odpowiedz
@Flypho:

A ile może być warta osoba, która poświęca tak wiele swoich zasobów na hulaszcze 'związki' bez przyszłości? Żreć, chlać i ruchać - zajebiste aspiracje, które charakteryzują wielkich ludzi w historii ludzkości. Zmiłuj się, człowieku. Niektórzy chcą kimś w życiu zostać.


To zależy jak dużo poświęca czasu. Zaskocze cię, aby ruchać co tydzień kogoś innego nie trzeba jakoś specjalnie dużo czasu. W przeciwieństwie do związku, czy małżeństwa które są bardzo
  • Odpowiedz
@Point6:
O #!$%@?, stary, ale żeś odkopał xD, aż musiałem sobie cały kontekst na nowo zbudować.

To zależy jak dużo poświęca czasu. Zaskocze cię, aby ruchać co tydzień kogoś innego nie trzeba jakoś specjalnie dużo czasu. W przeciwieństwie do związku, czy małżeństwa które są bardzo czasochłonne.

Nie chodziło mi o czas sam w sobie, ale o to jak bezproduktywne jest to zajęcie. Każda godzina zmarnowana na cotygodniowe szukanie nowej niuni to godzina która została bezpowrotnie stracona w imię niezrozumiałego dla mnie
  • Odpowiedz
@Flypho:

O #!$%@?, stary, ale żeś odkopał xD, aż musiałem sobie cały kontekst na nowo zbudować.


xD Może osobiście nie przepadam za tobą, a właściwie za twoimi poglądami, ale jesteś jednym z ciekawszych oponentów, z którym miałem okazje prowadzić dyskusje. Więc jak widze okazje, to
  • Odpowiedz
To się nazywa rozrywka. Brak rozrywki wpływa negatywnie na jakość mojej wykonywanej pracy, nauki oraz wiele innych obowiązków. Zapewne uważasz, że rozrywka również powinna być produktywna, ale to niestety tak nie działa, ponieważ nie mamy wpływu, na to co sprawia nam przyjemność, a co nie.

Może inaczej na to patrzymy. Wg mnie spędzanie czasu z współczesnymi, młodymi kobietami to dokładne przeciwieństwo rozrywki, przynajmniej do momentu aż nie zdejmą ubrań. Netflix, podróże, blogi o modzie i palące problemy czarnej społeczności za oceanem, 6000 km stąd - średnio mi się chce wierzyć, że dla ciebie to rozrywka ( ͡º ͜ʖ͡º), ale może widzisz w tym coś więcej.

Ty zajmujesz się jedynie pracą, oraz nauką?

Pewnie, że nie. Po prostu trudno mi sobie wyobrazić relaks w sposób, który zaproponowałeś. Dla mnie to
  • Odpowiedz
@Flypho:

Może inaczej na to patrzymy. Wg mnie spędzanie czasu z współczesnymi, młodymi kobietami to dokładne przeciwieństwo rozrywki, przynajmniej do momentu aż nie zdejmą ubrań. Netflix, podróże, blogi o modzie i palące problemy czarnej społeczności za oceanem, 6000 km stąd - średnio mi się chce wierzyć, że dla ciebie to rozrywka ( ͡º ͜ʖ͡º), ale może widzisz w tym coś więcej.


Seks jest rozrywką. Oraz nie jest tak źle. W sensie nie są
  • Odpowiedz