Wpis z mikrobloga

  • 486
Nie jest niczym szokujacym, ze mezczyzna potrafi co tydzien bzykac nowa partnerke, sytuacja jest identyczna z kobietami - one tez czerpia radosc ze swojej seksualnosci, tasujac swoja talia samcow.


@Jud-Suss Widocznie żyjemy w innej rzeczywistości, w mojej to jest brak poszanowania własnego ciała i znajome osoby mają podobne poglądy.

I dobrze mi z tym.
  • Odpowiedz
  • 404
Nie dziw sie, ze ja, 35 latek, swietnie sobie z kobietami radze - nie jestem prawicowym durniem, ktory kobiete widzialby tylko zamknieta w kuchni i lepiaca mu pierogi, mam niepowtarzalna aure, pieniadze, jestem dobrze ubrany i wlasciwie niesmialy, pieknie pachne (pizmem) i hipnotyzuje elokwencja i subtelnym poczuciem humoru. Mam do siebie duzy dystans (jak zdazyles juz zauwazyc) i swoim opisem wlasnie spowodowalem zainteresowanie wielu kobiet z wykopu.


Kurde nie mogę edytować poprzedniego
  • Odpowiedz
@Damnation: Zyj i daj zyc innym! Nikt nie bedzie cie namawial do bycia aktywniejszym, ale tez w dobrym guscie jest nie wydawanie wyrokow, obrazajac kobiety, ktore kochaja sie czesciej i maja wiecej partnerow. Tego oczekuje od ludzi, chwalacych sie swoja moralnoscia i szkalujacych innych.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss być aktywnym seksualnie a puszczać się co tydzień z kimś innym (a taki przykład podałeś) to ogromna różnica. Idziesz w skrajności, tak najłatwiej, prawda?
  • Odpowiedz
@Damnation: Kiedy mieszkasz we Wroclawiu - jestes anonimowym - nie ma problemu co tydzien sypiac z innym mezczyzna. To nie puszczanie, tylko czerpanie przyjemnosci z milosci fizycznej. Idziesz do klubu, siadasz przy barze i poznajesz sympatycznego Australijczyka. Tydzien pozniej spotykasz kolege z liceum itd. Trafiacie do lozka i to jest normalne!
  • Odpowiedz
@Jud-Suss Dla mnie nie jest to normalne i dla wielu osób też nie. Dość prymitywne bym powiedziała, myślałam, że ludzie od zwierząt pod tym względem się trochę różnią.
  • Odpowiedz
@Damnation: Dlatego ciesze sie, ze masz mozliwosc przeczytac moj post i przemodelowac swoje stygmatyzujace poglady! Mamy XXI wiek, najwyzszy czas dac ludziom zyc po swojemu (co czynie - szanujac twoja swieta pruderie)
  • Odpowiedz
  • 26
@Jud-Suss ciekawe jak ta laska się teraz czuje. Dala sobie zrobic zdjecie ktore pewnie mialo trafic tylko do jej znajomych, zeby pochwalic sie tatuazem a teraz jakis pajac na wykopie to eskaluje do poziomu dawania dupy innemu murzynowi co tydzien xD
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: #p0lka siadła dupskiem na ladzie sklepowej (gdzie ludzie kładą jedzenie) a ty se dorabiasz jakąś posraną ideologię do tego zwykłego przejawu #!$%@? i karyństwa tfu na takich
  • Odpowiedz
@Jud-Suss Dlaczego idziesz w skrajności? Tak najłatwiej ośmieszyć rozmówcę, prawda? ;)

Tutaj nikt nikomu nie zabrania żyć jak chce. Chcesz się puszczać to się puszczaj, wolna wola.
  • Odpowiedz
@Tommy__: Problemem jest faktycznie zachowanie osoby, ktora to zdjecie w internecie opublikowala. Moj post jest sprzeciwem na wykopowa mizoginie, gdzie zamiast pietnowac ta osobe publikujaca zdjecie, dostalo sie biednej dziewczynie, ktora pokazala swoj tatuaz nietoperza. Nie wstyd wam, zli ludzie, ze ja zdazyliscie juz obrazic na wszystikie mozliwe sposoby?
  • Odpowiedz
@Jud-Suss takze nie rozumiem po co robisz takie eskalacje. Wroclaw nie jest jakas polską stolicą liberalizmu społecznego i wielkim burdelem gdzie kazdy rucha sie z kazdym
  • Odpowiedz
@Tommy__: Bo kazdy robi to w swojej sypialni. Ale badzmy powazni: skoro akceptujemy aktywnych seksualnie mezczyzn, powinnismy, co logiczne, akceptowac aktywne seksualne kobiety. Przeciez one nie robia nic zlego! Wazne, aby przemodelowac swoj punkt widzenia, poniewaz jest, co przykre, bardzo stygmatyzujacy.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss a ty stygmatyzujesz takie kobiety jak ja, które są w stałym związku i nie mają drzwi obrotowych w swojej sypialni. Nazywasz to "świętą pruderią". Zmianę myślenia zacznij od siebie, potem namawiaj innych.
  • Odpowiedz