Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Jud-Suss i po raz kolejny sugerujesz cos na temat tej dziewczyny co jest kompletnie niewiadome. Jak dziewczyna wrzuca zdjecie w bikini na instagrama to zazwyczaj aby pochwalic sie figurą czy tym gdzie byla na wakacjach a nie szuka sponsora.

W ogole nie wiem po co dodajesz to zdjecie do tych swoich wysrywów. Byc może ma chlopaka, ktoremu jest wierna od paru lat, albo od jakiegos czasu nie jest aktywna seksualnie a teraz
  • Odpowiedz
@Damnation: Moze zle to odebralas - "swieta pruderia", jako twoje "swiete prawo" do bycia pruderyjna. Jak jestes w stalym zwiazku, to chyba ciezko, zebys chciala krzywdzic swojego partnera, z ktorym zbudowalas jakas relacje. Nie kazda kobieta tego potrzebuje, ludzie chca byc singlami i jednoczesnie cieszyc sie dobrym seksem. Ciesze sie, ze to rozumiesz i juz nie bedziesz tak jednostronna w ocenie kobiet, ktore lubia towarzystwo pieknych mezczyzn! ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Tommy__: Juz tlumaczylem Tommy, odpowiedz znajdziesz w poim poprzednim poscie - jak juz mowilem, hipnotyzuje kobiety swoja elokwencja, ale nie lubie miec interlokutorow, ktorym trzeba cos niepotrzebnie powtarzac!
  • Odpowiedz
@Jud-Suss jesteś taki och ach elokwentny, a praktykujesz ograniczone myślenie bazujące na skrajnościach. Mega słabe.

Może nie jest tak, że elokwencja idzie zawsze w parze z inteligencją. Who knows.
  • Odpowiedz
@Damnation: Prosze otworzyc sobie wczorajszy post z tym zdjeciem i poczytac jakiego wykopowa wspolnota uzywala tam jezyka. Dziwie sie, ze skrajny szowinizm ci, jak zakladam kobiecie, nie przeszkadza, a czepiasz sie tego, ze naswietlam ci rzeczywistosc XXI wieku i liberalnej ludzkiej seksualnosci. Dla wykopu to jest dziwka, co swieci tylkiem, ja drwie i szydze od poczatku z tej wykopowej pseudopruderii, bo gdyby ta kobieta tu zalozyla konto, dostalaby tysiace plusow za
  • Odpowiedz
brak poszanowania własnego ciała

puszczać się

Dość prymitywne bym powiedziała


@Damnation: xD co

Skończcie z tymi katolickimi kompleksami, Mirki i Mirabelki, to są koncepty które w realnym świecie już nie istnieją, ostały się tylko w takich bastionach pruderii dowartościowujących sie takimi konceptami jak "szanowanie się" (=aktywność seksualna tylko w formie odpowiadającej ich wąskiej strefie komfortu). Zresztą widać jaką hipokryzją zioniesz, z jednej strony "nie zabraniasz" (co nie jest trudne, bo też
  • Odpowiedz
Serio, wyluzuj, jest juz rok 2020, to nic zlego i dziwnego że ludzie lubią seks z różnymi osobami, a nie tylko stały zwiazek i pod kołderką do końca życia.


@Wolowinka Znowu skrajności, no litości. Facet dał przykład spania z kim popadnie co tydzień. Oczywiście, że ludzie lubią seks, ale według mnie to nie jest normalne, że co tydzień masz w sypialni kogoś innego. Jeszcze z kontekstu wyrywasz słowa, miej rigcz człowieku.
  • Odpowiedz
@1519868: Widac nie takie slabe, gdy pewna niewiasta, zyjaca w pruderii i czystosci ze swoim mezczyzna, dostaje goraczki, probujac mi wmowic, ze wolnosc jednostki i seksualna afirmacja jest nie do zaakceptowania i "mimo, ze to szanuje, to nie szanuje..." xD
  • Odpowiedz
Znowu skrajności, no litości. Facet dał przykład spania z kim popadnie co tydzień. Oczywiście, że ludzie lubią seks, ale według mnie to nie jest normalne, że co tydzień masz w sypialni kogoś innego. Jeszcze z kontekstu wyrywasz słowa, miej rigcz człowieku.


@Damnation: fajnie, że się odniosłaś tylko do jednego zdania, gdzie znalazłaś coś, do czego możesz się doczepić (wyolbrzymienie) XD good talk
  • Odpowiedz
@Jud-Suss Przecież napisałam już w jednym z pierwszych komentarzy, że złapałam zarzutkę i jestem tego świadoma. Ja się świetnie bawię, bo wiem, że istnieją osoby, które naprawdę mają takie poglądy jak te z twojej zarzutki.
  • Odpowiedz
@Wolowinka Bo twój komentarz to odgrzewany kotlet, więc po co mam się ponownie produkować? Nie rozumiem opisanego zachowania - idziesz do klubu i poznajesz kogoś i chwilę później lądujesz z tą osobą w łóżku. Nic o niej nie wiedząc. I to, że jest 2020 rok to dla mnie żaden argument, który miałby mnie przekonać.

@1519868 No ja inteligencją nie grzeszę, więc mimo podejrzewania zarzutki dałam się wciągnąć.

Lepiej być idiotą i mieć
  • Odpowiedz
@1519868: Nie chcialbym byc az tak surowy w ocenie moich rozmowcow, jak surowy jestes ty. Ale nie odbiegajmy od tematu.

1. Wykop jest konserwatywny, ale jego konserwatyzm jest ulomny, koniunkturalny, bo mozemy obrazac kobiete, ale jak ta da nam jakiegos nudesa to jest fajna, damy jej setki plusow, bo ta w zamian zaspokoi nasza potrzebe do samogwaltu...
2. Dziewczyna ze zdjecia nie zrobila nic zlego, a ja zmieszano z blotem. Jestem
  • Odpowiedz
Widac nie takie slabe, gdy pewna niewiasta, zyjaca w pruderii i czystosci ze swoim mezczyzna, dostaje goraczki, probujac mi wmowic, ze wolnosc jednostki i seksualna afirmacja jest nie do zaakceptowania i "mimo, ze to szanuje, to nie szanuje..." xD


@Jud-Suss:
Ta postawa akurat wcale nie jest taka rzadka, żeby trzeba było pisać 'baity'. To jest zachowanie widoczne w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@Damnation: no skoro ci już ktoś tłumaczy, a ty twardo tkwisz w swojej katolickiej pogardzie dla żyjących inaczej, to ciężko ci napisać coś odkrywczego; naturalne, że argumenty będą się powtarzać. Jak to ujęłaś - nie rozumiesz takiego podejścia, ale i nie chcesz zrozumieć. Gardzisz, odrzuca cię, takie osoby się "nie szanują", "puszczają się" i cyk czujesz się moralnie lepsza, ego boost na dziś zapewniony.

Jesteś ograniczona w swoim światopoglądzie i nawet
  • Odpowiedz
@Wolowinka Nie chcę zrozumieć osób, które chodzą co kilka dni do łóżka z kimś, kogo nawet nie poznały. I dobrze mi w moim ograniczeniu.

A wiary do tego nie mieszaj, daleko mi do katoliczki.
  • Odpowiedz
Nie chcę zrozumieć osób, które chodzą co kilka dni do łóżka z kimś, kogo nawet nie poznały. I dobrze mi w moim ograniczeniu.


@Damnation: No i pięknie, o tym właśnie mówiłem. Cieszę się, że się zrozumieliśmy!

A wiary do tego nie mieszaj, daleko mi do katoliczki.


@Damnation: nie w podejściu do życia, a przynajmniej w aspekcie aktywności seksualnej. Moherowe babcie byłyby z ciebie dumne.
  • Odpowiedz