Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: bicz plz xd sięgnij po Madokę.
@CralencSeedorf: ty też ;d

Poleciłbym wam też Monogatari, ale nie wiem jak dużo anime obejrzeliście w ogóle. Jeżeli niewiele, to nie ma to sensu. W sumie nie wiem, na co się łudzę zwracając się m.in. do kogoś, kto dał 10 dla 5 cm ;d Od Shinkaia już lepsze jest IMO Kotonoha no Niwa. No to w takim razie może jakieś Fejty,
@tamagotchi: Jak zwykle pińcset tytułów, który "ktoś z boku" wyśmieje xD A te trzy, które wymieniłem już poleciłem paru moim znajomkom i nie mogą się doczekać następnych sezonów. Z tego co jeszcze oglądałem i w sumie jest ok to Castlevania. Taka nie "animowa" jest. I o to chodzi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mega_Smieszek:

A te trzy, które wymieniłem już poleciłem paru moim znajomkom i nie mogą się doczekać następnych sezonów

Nic w tym dziwnego, skoro to normickie serie. No może poza Made in Abyss, które aż tak skażone przez normików nie jest.
Jak chcesz więcej takich tytułów dla każdego to daj znać. Normiki mocno jarają się np. Tokyo Ghoul, ale nieszczególnie polecam. Już lepiej SAO, którego 3 sezon już nie zbiera
W sumie nie wiem, na co się łudzę zwracając się m.in. do kogoś, kto dał 10 dla 5 cm

w takim razie może jakieś Fejty


@tamagotchi: Ja tą dyszkę dałem ze 12 lat temu, wtedy to był najlepszy tego typu film jaki widziałem. Olśniewający graficznie, ze świetną piosenką pod koniec. A polecanie typowej nawalanki od typowego ufotable wyśmiewając przy tym dyszkę dla 5cmps to już większy poziom autyzmu. Tak samo SAO,
Jeszcze takim Noragami się pospólstwo jara okrutnie, ale dla mnie było tylko fajne, nic więcej. Re:Zero to książkowa seria dla normików, z naciskiem na stulejki. A Another to dla normictwa wybitny horror ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale z takiego popularnego Overlord to już nie mam jak się nabijać, może poza tym że często wykonanie tam mocno ssie.
@CralencSeedorf:

A polecanie typowej nawalanki od typowego ufotable wyśmiewając
@tamagotchi: Ja tego nie porównuje, po prostu zabawne jest polecanie fejtów, kiedy jest to marka służąca jedynie do dojenia kasy, w dodatku zrobiona w mało ciekawy sposób.

Graficzny poziom 5 cm to po prostu typowy CoMix Wave, zresztą ich nowsze produkcje są jeszcze ładniejsze.

No fajnie, ale ja to oglądałem w czasach, kiedy był to pierwszy czy tam drugi ich film.
@Mega_Smieszek: za mało z tego tytułu obejrzałeś, by móc go polecać bądź nie ;d Mi się udało dobrnąć do końca pierwszej serii, a ostatni ep był nawet atrakcyjny, no ale z ostatnimi epami to tak często bywa, tak jak z pierwszymi - często są najlepsze w sezonie. Próbowałem sięgać po kolejne, ale już sobie darowałem, jest za dużo zbyt dobrych tytułów do nadrobienia, by się z tym męczyć.