Wpis z mikrobloga

Dzisiaj mija rok odkąd odeszłaś (,)
Nadal nie potrafię pozbierać się po Twojej śmierci.
Często mam przed oczami obraz, kiedy leżysz na lekarskim stole i wydajesz z siebie ostatnie tchnienie. Nie potrafię o tym zapomnieć. Nie potrafię zapomnieć o tym, że musiałem zdecydować o Twojej śmierci.
Byłaś moim jedynym prawdziwym przyjacielem.
Pamiętam o Tobie piesku.

Jeśli w niebie nie ma psów, to po śmierć chcę trafić tam gdzie one są...

#smutnazaba #psy #pies #zwierzaczki
KrolDzielni - Dzisiaj mija rok odkąd odeszłaś (╯︵╰,) 
Nadal nie potrafię pozbierać s...

źródło: comment_15831742651Db2bIqjEDmSvhYQAvXepF.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@DinaKaliente: ja musiałem niestety. Byłem przy niej do ostatniej chwili. Nigdy nie zaznałem takiego bólu jak tego dnia. Przez cały tydzień chodziłem ze świadomością, że muszę zdecydować o uśpieniu. Chciałem ją mieć jak najdłużej przy sobie ale wiem, że każdy dzień to kolejny dzień bólu. Ona nigdy nie dała poznać po sobie, że coś ją boli. Brakuje mi jej i brakuje mi kontaktu z psami, ale nie chcę brać nowego, bo
  • Odpowiedz
Ze mna pies spał w nocy, rano wyszedł z moim szwagrem na spacer i cos mu #!$%@? i pogryzł mojego sąsiada, uśpili go w trakcie kiedy ja jeszcze spalem a po przebudzeniu mi tylko o tylko o tym powiedzieli i ze mam jechać go zakopać w lesie XD miałem 16 lat #!$%@?
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: mojego zagryzł pies sąsiada. Dwóch randomow pomogło mi odciągnąć tego zwierzaka. Wziąłem na ręce i wydał z siebie ostatnie tchnienie. Było to już 7 lat temu i dalej mi smutno jak o tym pomyśle.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krol_Dzielni: miałem to samo po śmierci naturalnej psa który był ze mną przez 14 lat od dziecka. Po 8 latach wzielem nowego miesiąc temu. Pamięć i zdjęcia pozostały ale trzeba żyć dalej. 3maj się Mirku i weź psa.
  • Odpowiedz
@Krol_Dzielni: Mi tydzień temu przyszło pożegnać mojego 6-latka, najlepszego kumpla i przyjaciela. Zachorował w październiku (chłoniak), śmierć odebrała mi w przeciągu 5 miesięcy.. Boli, strasznie boli..
  • Odpowiedz