Wpis z mikrobloga

Hej mirki i mirabelki.

#rozdajo będzie - kto plusuje, ten weźmie udział w losowaniu czapki z foto.
Losowanie ok 20.00 06.03.2020 przez #mirkorandom
Wysyłam #inpost do #paczkomaty

Sorki, że będzie lekki spam, ale plan w #pracbaza jest zagrożony - czyli bardziej moja wypłata :)

Jakby ktoś szukał nowe #samochody marki #ford może być #fordfocus , albo jakieś inne #mondeo i jest z #wroclaw , albo chce mu się przyjechać na odbiór (może się #transport też da zorganizować) , to ja chętnie ofertę na maila przygotuję.

Wymiana floty to nie problem, bawimy się też w #autokomis i bierzemy wszystko w rozliczeniu - graty jakie lubi #zlomnik też weźmiemy, wszystko kwestia ceny.

Aha i nasze filtry w samochodach wcale nie pomagają na #koronawirus jak maseczki na allegro ;)

Kupicie nie tylko u #mirekhandlarz , ale u prawdziwego mirka z #wykop :)
AUTO-KOMIS - Hej mirki i mirabelki.

#rozdajo będzie - kto plusuje, ten weźmie udzi...

źródło: comment_1583172685MyTOQt0F99Y2bdTvLLPmTF.jpg

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
@Blatow: Z przykrością odpowiem, że usługa raczej nie będzie opłacalna, chyba że masz końcówkę poliftową w benzynie z przebiegiem ok. 100kkm, to jeszcze można się szarpnąć, ale nie widząc uszkodzeń i nie będąc ekspertem od detailingu, nie powiem ile to może kosztować. Sam daję nieraz swoje samochody na porządne przywracanie blasku, to z 1000 zł trzeba wyskoczyć, bez zmiany elementów, ale skóra czy plastiki przez miesiące cieszą oko.
  • Odpowiedz
  • 0
@AUTO-KOMIS sam uzytkuje dwie foki mk I (genialny samochod) i mk II . Ogólnie samochody forda uważam za udane konstrukcje gdyby nie jeden mankament mianowicie ruda wpirdala je jak szalona. Jak się dorobię to sobie kupię takiego focusa salonowego ;). Mirku chciałem zapytać jak wypadają pod względem awaryjności silniki ecoboost te z pierwszych lat produkcji i te nowsze. Często wracają na serwis?
  • Odpowiedz
@Krzplu: O kolego, temat rzeka. Najlepiej jak jakiś dziadek przyjdzie porozmawiać, bo w rodzinie nie ma nikogo kto się motoryzacją interesuje :)

1.0 EcoBoost - 3 cylindry - 100 KM / 125 KM / 140KM - wg mojej oceny naprawdę udany silnik. Nigdy nie było na siłę akcji serwisowej, że wołamy wszystkich bo coś, albo że np. jak było u konkurencji jakiś rozrząd się miałby wyciągać. Oczywiście ma swoje wady,
  • Odpowiedz
@AUTO-KOMIS: jeszcze jest 2.0 ecoboost 255 kucy ( ͡° ͜ʖ ͡°) - też bezawaryjny jak się wymienia olej i pilnuje osprzętu a z ciperkiem może mieć nawet 270 kucy bez mieszania w bebechach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz