Wpis z mikrobloga

@Szkieletor: Dziękuję :)

tl;dl Dół obrazu był dla mnie najtrudniejszy (wszystko co pod płotkiem), przez dłuższy czas nie mogłem złapać perspektywy, nie wspominając o kolorach światła na ziemi (około 3 dni malowania).

Stosunkowo trudny jest szkic, żeby zachować proporcje, perspektywę itp. to trzeba usiąść do tego na spokojnie. Jak będzie zły szkic, to obraz też nie wyjdzie
  • Odpowiedz
@SlaziN: Nawet we wcześniejszej fazie obraz bardzo fajny. Ja akurat jestem antytalenciem, nie potrafię nawet rysować, ale takie obrazy są dla mnie o wiele ciekawsze od "mazania", które chyba teraz jest bardzo popularne. W każdym razie mnie się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SlaziN: szacun, że nie skusiły cię łatwe lajki i nie poprosiłeś żadnej dziewczyny o zapozowanie z twoim obrazem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fajny obraz!
  • Odpowiedz
@SlaziN: Kolorystyka cool, ale trochę kompozycyjnie leży. Ciężkość obrazu masz mocno po lewej stronie, jest tam więcej czarnych elementów a na dodatek rozjaśniłeś mocno prawą stronę i ci trochę obraz ucieka jak byś źle wykadrował zdjęcie. Jeleń spokojnie mógłby być po drugiej stronie i kompozycyjnie lepiej by zagrało, no i ten kształt chmur/nieba też niefortunny i potęguje efekt braku równowagi. (btw biały jeleń wygląda znacznie lepiej od razu ciągnie wzrok
  • Odpowiedz